Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Koncerty

13 stycznia 2017 r.
10:26

Lublin: Finał WOŚP z atrakcjami. Program imprezy w Galerii Olimp

Autor: Zdjęcie autora kp
15 stycznia 2017 10:00
WOŚP zagra w Lublinie w Galerii Olimp
WOŚP zagra w Lublinie w Galerii Olimp

Identyfikator ze zdjęciem, danymi wolontariusza, hologramem, pieczątką WOŚP oraz numerem sztabu i nazwiskiem jego szefa. Po tym będzie można poznać osoby, które już w najbliższą niedzielę będą zbierać pieniądze w ramach 25. finału WOŚP.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W samym Lublinie wolontariuszy ma być kilkuset. – Puszki, do których będą zbierać pieniądze muszą mieć banderole na zgięciach i numer identyfikatora wolontariusza – mówi Anna Wuls, szefowa sztabu przy „Chatce Żaka” w Lublinie.

Główna impreza lubelskiego finału odbędzie się już po raz szósty w Galerii Olimp (al. Spółdzielczości Pracy 36). Organizatorzy zaplanowali mnóstwo atrakcji na dwóch scenach – plenerowej i wewnątrz galerii. Będą też stoiska, m.in. z akcjami profilaktycznymi, pokazami ratownictwa medycznego czy animacjami dla dzieci. W tym roku w galerii nie będzie studia telewizyjnego. Lublin pojawi się jednak na antenie TVN – w tym roku ta stacja będzie relacjonować na żywo wydarzenia z 25. finału.

– Mamy potwierdzenie, że Lublin zostanie pokazany podczas światełka do nieba, które rozpocznie się na scenie plenerowej o godz. 20 – mówi Przemysław Załuski z Galerii Olimp. – Wtedy zacznie się też koncert gwiazdy, którą w tym roku jest Liber.

W imprezie wezmą też udział służby mundurowe. – Niestety nie wszystkie. Pojawi się m.in. Straż Miejska, Ochotnicza Straż Pożarna z Babina, strażacy z Lublina – wylicza Załuski. – Będą także przedstawiciele Inspekcji Transportu Drogowego. O bezpieczeństwo naszej imprezy zadba policja.

Wydarzenia w ramach lubelskiego finału organizuje także Rock Bar (ul. Radziszewskiego 17). Pieniądze do puszek można już wrzucać w Mrau Cafe (ul. Orla 6), punkcie xero w Domu Studenckim Dodek (ul. Langiewicza 8) oraz salonie fryzjerskim LOKO (Krakowskie Przedmieście 19).

Dzień z WOŚP z Olimpu będzie można obejrzeć na stronie Lubelskiej TV

PROGRAM WOŚP 2017 W LUBLINIE:

Program koncertu finałowego:

17:00-17:30 WORKPLACE

17:40-18:10 THE PUNITIVE

18:20-19:00 ANATOM / DJ WUJEC

19:00-19:40 PHEDORA

19:40 – 19.55 Licytacja darów dla WOŚP

20:00-21:15 LIBER, INA, ADAM STACHOWIAK

21:15-21:30 Podziękowania, zakończenie

Program występów na scenie wewnętrznej:

10-10:30 Pokazy ratownictwa medycznego Samodzielna Grupa Ratownicza

10:30-11 Animacje dla dzieci Stowarzyszenie KLANZA

11-11.20 Występ taneczny Grupa Taneczna Mozaika

11:20-12 Koncert Lubelska Szkoła Rocka

12-12:30 Koncert The fudges

12:30-13 Kabaret PKS

13-13:30 Koncert Szkoła Muzyczna YAMAHA

14-14.15 Studio Tańca UDS

14.15-14.45 Koncert Coś tak O Band

14.45 – 14.55 Studio Tańca UDS

14.55 – 15.20 PASJONATA

15.20 – 15.30 Studio Tańca UDS

15.30 – 16 Formacja Tańca Towarzyskiego GAMZA / Fitness Dance GET GYM

16-16.30 Zespół Pieśni i TańcaJAWOR

16.30-17 Występ Dzieci ze Sztabu WOŚP Szkoła Podstawowa im. SF Klonowica

17-17.30 Magik / Bad Crew

17.30-18 False Joy / Bad Crew

18-18:30 Koncert Mass Fantas

18:30-19 Kabaret qq na muniu

19-19:45 Koncert TRAP

Pozostałe informacje

Multimedialne widowisko o polskich bohaterach
Zapowiedź

Multimedialne widowisko o polskich bohaterach

Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku we współpracy z Instytutem Adama Mickiewicza w Warszawie serdecznie zapraszają mieszkańców na niezwykłe widowisko "Iskry Niepodległej", które odbędzie się w dniach 6–8 maja 2025 roku na Placu Konstytucji 3 Maja. Wydarzenie wpisuje się w tegoroczne obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja.

Zdjęcie ilustracyjne

Wyszedł drzwiami, wrócił oknem, a pieniądze zniknęły

Bialscy policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, podejrzanego o włamanie do mieszkania swojego znajomego. Mężczyzna, który początkowo uczestniczył w spotkaniu towarzyskim, po kłótni z gospodarzem opuścił mieszkanie, by chwilę później powrócić – tym razem wchodząc przez okno.

Padwa zmierzy się z niewygodnym rywalem

Padwa Zamość w niedzielę podejmie Nielbę Wągrowiec

W spotkaniu 23. kolejki KPR Padwa Zamość zagra z Nielbą Wągrowiec. Początek niedzielnego meczu o godzinie 17.

Zdjęcie ilustracyjne
ZDJĘCIA

66-latka z gminy Jabłoń padła ofiarą internetowych oszustów. Napisała do niej "znajoma"

Kobieta, działając pod wpływem emocji i uśpionej czujności, uwierzyła w fałszywą wiadomość o rzekomej wygranej w konkursie znanej sieci handlowej. Poniżej publikujemy zapis jej rozmowy z oszustami.

Zdjęcie ilustracyjne

Rosyjski śmigłowiec nad polskim Bałtykiem

Do incydentu doszło wczoraj wieczorem. Zdaniem DORSZ Rosja testuje w ten sposób gotowość naszych systemów obrony powietrznej.

Prypeć, miasto położone nieopodal elektrowni, zostało ewakuowane dzień po wybuchu. Miasto opuściło około 50 000 mieszkańców

39 lat od katastrofy w Czarnobylu

Mija 39 lat od katastrofy w Czarnobylu; dziś Ukraina oddaje hołd bohaterom, przypominając, że rosyjska agresja i ataki na obiekty jądrowe nadal zagrażają światu, a walka o bezpieczeństwo trwa - przekazał w sobotę szef Państwowej Służby ds. Sytuacji Nadzwyczajnych (DSNS) Ukrainy Andrij Danyk.

Szalone życie w El Cubano
Foto
galeria

Szalone życie w El Cubano

"Livin la vida loca" (Żyjąc szalonym życiem) to nie tylko tytuł popularnej piosenki Ricky'ego Martina, ale także nazwa popularnego cyklu imprez, odbywających się co tydzień w lubelskim klubie El Cubano, w trakcie których Lublin szaleje na całego. Jeśli chcecie wiedzieć, co się działo na ostatniej imprezie w El Cubano, to obejrzyjcie naszą fotogalerię.

Trener Motoru Lublin: Naszą rolą jest utrzymać czołowych piłkarzy

Trener Motoru Lublin: Naszą rolą jest utrzymać czołowych piłkarzy

Motor Lublin cały czas prowadzi rozmowy z zawodnikami na temat pozostania w klubie. Ostatnio portal weszlo.com informował za to, że Widzew Łódź jest zainteresowany sprowadzeniem Samuela Mraza.

zdjęcie ilustracyjne

Miasto uspokaja. Podatek od psa nie wróci, ale właściciele muszą pamiętać o swoich obowiązkach

W Lublinie nie wróci opłata od posiadania psów – zapewnia Ratusz. Urzędnicy przypominają jednak, że właściciele czworonogów mają obowiązki, z których wielu nie zdaje sobie sprawy.

Ponad 3 lata znęcał się nad rodziną. Teraz posiedzi w areszcie

Ponad 3 lata znęcał się nad rodziną. Teraz posiedzi w areszcie

Na pewno najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 28-letni mężczyzna, który od lat gotował horror w swojej rodzinie. Grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Górnik Łęczna myśli już o kolejnym sezonie. Kapitan i trzech jego kolegów z nowymi kontraktami

Górnik Łęczna myśli już o kolejnym sezonie. Kapitan i trzech jego kolegów z nowymi kontraktami

Dobre wieści dla kibiców Górnika Łęczna. W piątek zielono-czarni poinformowali o tym, że przedłużyli umowy z czterema swoimi zawodnikami w tym z kapitanem – Adamem Deją

Pogrzeb papieża Franciszka. Tłumy wiernych na placu Świętego Piotra
AKTUALIZACJA

Pogrzeb papieża Franciszka. Tłumy wiernych na placu Świętego Piotra

W szybkim tempie zapełnił się plac Świętego Piotra, gdzie o godzinie 10.00 rozpoczęła się msza pogrzebowa papieża Franciszka. Plac został otwarty około godziny 5.30 i już wtedy miejsca zajęli pierwsi wierni. W uroczystościach uczestniczy m.in. prezydent Andrzej Duda z małżonką.

Densy w Berecie
Foto
galeria

Densy w Berecie

Zobaczcie, jak Lublin szalał przy najlepszych rytmach w popularnym Berecie, tworząc niezatarte wspomnienia o gorącej nocy. Przeżyjcie jeszcze raz tą magiczną atmosferę, którą udało się uchwycić w obiektywie. A ci co nie byli, niech żałują. Ekstrawaganckie stylizacje, fantastyczna zabawa, świetni ludzie i niezapomniane chwile – wszystko to znajdziecie w naszej fotogalerii.

Jedyna taka wystawa w Polsce. Artystki w świetle jupiterów w Muzeum Narodowym w Lublinie
ZDJĘCIA
galeria

Jedyna taka wystawa w Polsce. Artystki w świetle jupiterów w Muzeum Narodowym w Lublinie

Kazimierz Sichulski powiedział o Oldze Boznańskiej „Co babie do pędzla?! Jak ja nie cierpię malujących bab!”. Teraz wyjątkowe prace kobiet ujrzały światło dzienne. W Muzeum Narodowym w Lublinie została otwarta wystawa prac artystek z okresu 1850 – 1950.

Wojciech Kamiński stara się tonować nastroje w obozie PGE Startu Lublin

PGE Start Lublin zagra dzisiaj w Słupsku

W sobotę o godz. 15.30 PGE Start zmierzy się na wyjeździe Energą Icon Sea Czarnymi Słupsk.

Kalendarz
kwiecień 2025
P W Ś C Pt S N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30