![AdBlock](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/adblock-logos.png)
Elżbieta Puacz nie jest już dyrektorem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie. Została odwołana. Informację potwierdził resort zdrowia, pod który podlega centrum.
![AdBlock](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/adblock-logos.png)
– Zgodnie z decyzją Ministra Zdrowia w dniu 22 września pani Elżbieta Puacz została odwołana z funkcji dyrektora Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie. Na stanowisko dyrektora została powołana Małgorzata Orzeł - do czasu wybrania kierownika jednostki w drodze konkursu – czytamy w odpowiedzi na naszego e-maila z Ministerstwa Zdrowia.
Jak się dowiedzieliśmy w sekretariacie RCKiK w Lublinie, nowa dyrektor była dzisiaj w pracy, ale nie chciała nami rozmawiać. Poprosiła o kontakt jutro.
![e-Wydanie](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/public/dziennikwschodni.pl/e-wydanie-artykul.png)