![AdBlock](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/adblock-logos.png)
![](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/news/2017/2017-12/d4432ce1213eada9ffa50f21b22120ca.jpg)
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w niedzielę wieczorem w miejscowości Rudzieniec (powiat parczewski). Kierujący audi na zakręcie zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu zginęła pasażerka jadąca autem.
![AdBlock](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/adblock-logos.png)
Do zdarzenia doszło w wigilię wieczorem w Rudzieńcu, gmina Milanów – opisuje podkom. Andrzej Fijołek z KWP w Lublinie. – Jak ustalili policjanci kierujący audi prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków ruchu.
Kierowca na zakręcie wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. – Podróżująca wraz z 85-letnim kierującym kobieta z ciężkimi urazami trafiła do szpitala. Pomimo udzielenia natychmiastowej pomocy nie udało się jej uratować. Zmarła na wskutek odniesionych obrażeń.
Mieszkaniec gminy Jabłoń, który kierował audi był trzeźwy.