Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

8 września 2018 r.
19:52

Duże wyróżnienie i artystyczna przygoda. Jurorzy z Lublina w nowym muzycznym show

0 3 A A

Wystartował nowy program muzyczny Polsatu „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Wśród stu jurorów znajduje się pięciu z naszego regionu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Formuła programu pochodzi z Wielkiej Brytanii, gdzie show gromadziło ok. 4 milionów widzów. Zadaniem wokalistów jest wykonanie utworu w taki sposób, by porwać do wspólnego śpiewu jak największą liczbę jurorów. A nie jest to proste: uczestników ocenia aż 100 osób z branży muzycznej. Obok takich gwiazd jak Ewa Farna (przewodnicząca jury), Nick Sinckler, Madox czy Saszan wśród jurorów zasiada 5 osób związanych z Lubelszczyzną.

Kaja Mianowana to urodzona w Lublinie aktorka (gra m. in. w Teatrze Muzycznym ROMA) i wokalistka zespołu MelluSya. Laureatka wielu konkursów muzycznych: – To duże wyróżnienie znaleźć się w tak licznym gronie artystów i jednocześnie spora odpowiedzialność. Świetnie się bawimy podczas kręcenia odcinków, ale musimy pamiętać, że naciśnięciem guzika powinniśmy nagradzać tylko najlepszych. Nie jest to dla mnie pierwsze doświadczenie w ocenianiu śpiewających ludzi. W tym roku byłam w komisji rekrutacyjnej przyjmującej nowych studentów na kierunek „Musical” na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie, w którym od dwóch lat uczę emisji głosu. Ocena czyichś umiejętności wokalnych jest zawsze mocno subiektywna i stanowi duże wyzwanie. Staram się jednak być w niej tak rzetelna, jak to tylko możliwe.

Adrian Dang Xuan to manager lubelskiego chóru Gospeople, w którym śpiewa ponad 7 lat. Interesuje się też aktorstwem i... lotnictwem: – Znam to uczucie, kiedy wychodzi się na scenę: ściśnięte gardło, motyle w brzuchu. Każdy z jurorów jest z innej bajki muzycznej: pop, gospel, metal, hip-hop, disco-polo, opera i wiele więcej. Program jest na tyle ciekawy, że nie wiadomo co porwie jurora, aby wstał i oddał swój głos.

Paulina Wasak i Agnieszka Szczepanik to wokalistki zespołu „Rokiczanka” z Rokitna, który wykonuje muzykę ludową. Paulina jest absolwentką Politechniki Lubelskiej oraz tancerką Zespołu Pieśni i Tańca Jawor UP w Lublinie. Agnieszka uczy języka angielskiego w szkole podstawowej: – Zasiadanie w jury jest dla nas przede wszystkim przygodą artystyczną. Mamy okazję spotkać wielu wspaniałych ludzi związanych z muzyką, dzielić się z nimi wrażeniami i wspólnie się bawić – podkreśla Agnieszka Wasak.

Wojtek Bochra wystąpił w 9. edycji programu „Must Be the Music”. Pochodzi z Jeziorszczyzny, koło Kazimierza Dolnego. Absolwent animacji kultury UMCS. Współtworzy projekt muzyczny „I love czekolada”, który oscyluje wokół muzyki ilustracyjnej i filmowej: – Bycie jurorem to przede wszystkim niesamowita przygoda. Wykonawcom na pewno nie jest łatwo zmierzyć się z taką ilością oceniających osób. Ale ze ściany jurorów bije pozytywna energia, dzięki której łatwiej jest przezwyciężyć stres.

Pierwszy odcinek programu został wyemitowany w środę, a będzie jeszcze siedem (w każdą środę o godzinie 20.30 na antenie Polsatu). Uczestnicy występują solo, w duetach i w grupach wokalnych. Show prowadzi Igor Kwiatkowski.

Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

Jarosław Niemiec od minionego czwartku prowadzi protest głodowy
WĘGIEL I PRZYSZŁOŚĆ

Protest w Bogdance: Słowik ambasadorem, a Niemiec dalej głoduje

Trzy osoby dołączą do Jarosława Niemca i rozpoczną protest głodowy w Bogdance. Górnicy nie wykluczają rozszerzenia akcji nawet o strajk generalny, przy wsparciu rolników i przewoźników. Daniel Słowik, starosta łęczyński, podjął się roli ambasadora protestujących górników. Załoga Bogdanki jest zaniepokojona o przyszłość najlepszej w Polsce kopalni węgla kamiennego.

Pustki w banku krwi. Kończą się zapasy trzech grup
WSPARCIE

Pustki w banku krwi. Kończą się zapasy trzech grup

Kończą się zapasy trzech grup krwi. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa szuka honorowych dawców. Tylko w tym tygodniu jest 11 okazji, by oddać krew.

Matka na "podwójnym gazie" przywiozła dziecko do przedszkola

Matka na "podwójnym gazie" przywiozła dziecko do przedszkola

„Odpowiedzialna” matka wiozła dziecko do przedszkola mając ponad dwa promile alkoholu we krwi.

IMGW ostrzega przed gołoledzią. Na drogach będzie ślisko

IMGW ostrzega przed gołoledzią. Na drogach będzie ślisko

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed marznącymi opadami. Na drodze może powstać tzw. "szklanka".

Lublin powinien być dumny z Opery

Lublin powinien być dumny z Opery

Na tydzień przed premierą „Don Giovanniego” rozmawiamy ze znakomitym reżyserem filmowym i teatralnym, Wojciechem Adamczykiem, który odpowiada za reżyserię przedstawienia.

PGE Start Lublin w ćwierćfinale Pekao S.A. Pucharu Polski zagra z Dzikami Warszawa

PGE Start Lublin kontra Dziki Warszawa w ćwierćfinale Pekao S.A. Pucharu Polski

We wtorek poznaliśmy pary ćwierćfinałowe Pekao S.A. Pucharu Polski. PGE Start Lublin zmierzy się z Dzikami Warszawa. Turniej będzie rozgrywany w Sosnowcu od 13 do 16 lutego.

Promy cargo a zrównoważony transport – czy to ekologiczna przyszłość?

Promy cargo a zrównoważony transport – czy to ekologiczna przyszłość?

Transport morski od wieków odgrywa kluczową rolę w międzynarodowej wymianie handlowej. Wśród różnych form transportu morskiego, promy cargo zyskują coraz większe znaczenie jako efektywna i ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych metod przewozu towarów. Ale czy naprawdę mogą stać się częścią zrównoważonej przyszłości?

Kochana Babciu, dziękujemy że jesteś!
MEMY
galeria

Kochana Babciu, dziękujemy że jesteś!

21 stycznia to dzień babci. Według niektórych to najukochańsze istoty na świecie.

Michał Król i jego koledzy we wtorek musieli uznać wyższość rywali z Serbii
film

Pierwsza porażka Motoru Lublin podczas zimowych przygotowań

Pierwsza porażka Motoru Lublin podczas zimowych przygotowań. Piłkarze Mateusza Stolarskiego ulegli we wtorek ostatniej drużynie serbskiej ekstraklasy FK Jedinstvo Ub 1:2.

Badaczka z Lublina trafi do Singapuru

Badaczka z Lublina trafi do Singapuru

Profesor Katarzyna Falkowicz z Politechniki Lubelskiej będzie prowadzić badania w Singapurze.

Czy bufor z wężownicą CWU ma tę samą funkcję co zasobnik CWU?

Czy bufor z wężownicą CWU ma tę samą funkcję co zasobnik CWU?

Wielu inwestorów zastanawia się, czy bufor z wężownicą CWU może zastąpić zasobnik CWU i czy oba urządzenia pełnią tę samą funkcję. Choć ich zadanie – dostarczanie ciepłej wody użytkowej – w pewnym stopniu się pokrywa, to w praktyce są to dwa różne rozwiązania, różniące się zasadą działania i przeznaczeniem.

Pierwsze ognisko wścieklizny w 2025 roku stwierdzone u kota

Pierwsze ognisko wścieklizny w 2025 roku stwierdzone u kota

Mamy pierwszy przypadek wścieklizny w województwie lubelskim w 2025 roku. Choroba została stwierdzona u kota.

Wynajem pracowników z Uzbekistanu: potencjał dla rynku pracy?

Wynajem pracowników z Uzbekistanu: potencjał dla rynku pracy?

Polski rynek pracy zmaga się z wyzwaniem niedoboru wykwalifikowanej siły roboczej w wielu sektorach. Coraz większe zainteresowanie budzą pracownicy z Azji Środkowej, w tym szczególnie pracownicy z Uzbekistanu, którzy charakteryzują się wysoką motywacją, lojalnością, niską skalą rotacji i zaangażowaniem. Dzięki współpracy z krajami regionu Azji Środkowej, polskie przedsiębiorstwa mogą skutecznie uzupełniać braki kadrowe i zwiększać swoją konkurencyjność.

Aleksander i Zofia najpopularniejsi. Jakie imiona nadawano dzieciom w 2024?

Aleksander i Zofia najpopularniejsi. Jakie imiona nadawano dzieciom w 2024?

W zeszłym roku w Lublinie prym wśród chłopców wiódł Aleksander, a wśród dziewczynek Zosia. Ale pierwsze urodzone w 2025 roku dziecko nie dostało imienia z listy najpopularniejszych.

Jedna lekcja religii tygodniowo. Rozporządzenie weszło w życie

Jedna lekcja religii tygodniowo. Rozporządzenie weszło w życie

W poniedziałkowy wieczór do Dziennika Ustaw trafiło rozporządzenie dotyczące organizowania nauki religii w publicznych przedszkolach i szkołach.

ALARM24

Masz dla nas temat? Daj nam znać pod numerem:
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

kliknij i poinformuj nas!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium