Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Sport

16 października 2020 r.
11:28

Mecze znów bez kibiców. Czy fani mogą liczyć na zwrot pieniędzy za bilety?

(fot. Piotr Michalski)

W związku z zagrożeniem epidemicznym i wprowadzonymi nowymi zasadami bezpieczeństwa w wydarzeniach sportowych nie będą mogli uczestniczyć kibice. Czy w takim razie mogą się oni ubiegać o zwrot pieniędzy za zakupione bilety i karnety?

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Zawody żużlowe

W piątek i sobotę na stadionie żużlowym w Lublinie odbędzie się turniej finałowy Monster Energy FIM Speedway of Nations. Motor Lublin wydał na swoim profilu na facebooku oświadczenie w tej sprawie. Oto jego treść:

Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzeniem od dnia 17 października czerwonej strefy w mieście Lublin informujemy, że niestety nie będziemy Was mogli gościć w sobotę podczas Monster Energy FIM Speedway of Nations - FINALS Lublin. Podczas piątkowego finału frekwencja 25% pozostaje bez zmian.

Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na sobotni finał otrzymają zwrot poniesionego kosztu. W przypadku zakupionych pakietów 2-dniowych, otrzymują Państwo dwie opcje – pełny zwrot lub zwrot do kwoty biletu piątkowego. Wszystkie pytania dotyczące zwrotu biletów prosimy kierować do EventimPolska.

Piłka nożna

W sobotę o godzinie 12.40 Górnik Łęczna w ramach 9. kolejki Fortuna I Ligi miał zmierzyć się na swoim stadionie z Widzewem Łódź. Ostatnie spotkanie obu zespołów odbyło się ósmego marca i cieszyło się sporym zainteresowaniem kibiców. Teraz miało być podobnie, ale poprzez zaostrzenie obostrzeń mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Taka sama sytuacja dotyczy zaplanowanego na 21 października meczu z Arką Gdynia (godz. 17.40). Na pocieszenie fani „zielono-czarnych” będą mogli śledzić przebieg tych spotkań na antenie Polsatu Sport.

Co jednak z biletami, które kibice kupili na dwa najbliższe spotkania w Łęcznej? – W związku z przedłużającym się utrzymaniem obostrzeń uniemożliwiających udział kibiców w organizowanych na stadionie GKS Górnik Łęczna meczach informujemy, że rekompensatę dla posiadaczy karnetów na sezon 2020/21 podamy po zakończeniu rundy jesiennej – czytamy w klubowym komunikacie.

 – Kibice, którzy nabyli już bilety na mecz Górnik – Arka mogą wnioskować w systemie bilety.gornik.leczna.pl o ich zwrot wybierając jedną z trzech dostępnych opcji: zwrot pieniędzy za zakupione bilety, wymianę na voucher uprawniający do odbioru darmowego biletu na inne spotkanie lub rezygnacja ze zwrotu pieniędzy i przekazanie ich na funkcjonowanie Fundacji Górnika Łęczna, zajmującej się szkoleniem dzieci i młodzieży – informuje klub.

 Kibic, który kupił bilety przez bilety.gornik.leczna.pl, musi zalogować się na konto, z którego dokonał zakupu i przy każdym bilecie zaznaczyć “Prośba o zwrot” wybierając jedną z trzech dostępnych opcji. Natomiast kibic, który kupił bilety w salonach prasowych sieci Kolporter, musi udać się po zwrot do punktu w którym dokonał zakupu. Przy zwrocie należy okazać zakupione bilety oraz paragon, a w przypadku płatności kartą dodatkowo należy mieć przy sobie kartę, którą dokonywana była płatność.

W najbliższej kolejce Motor Lublin nie rozgrywa meczu ligowego ze względu na pauzę. Wobec tego podopieczni trenera Mirosława Hajdo najbliższy mecz rozegrają na Arenie Lublin 24 października, a ich rywalem będzie Bytovia. Klub nie prowadził jeszcze sprzedaży biletów na to spotkanie. Natomiast informacja dotycząca osób, które zakupiły karnety na mecze żółto-biało-niebieskich ma ukazać się niebawem na oficjalnym klubowym portalu motorlublin.eu

Koszykówka

W niedzielę o 19.30 Pszczółka Start Lublin zagra w hali Globus z Kingiem Szczecin. Spotkanie również odbędzie się bez udziału publiczności. Natomiast pieniądze za zakupione na ten mecz bilety przez fanów będą zwracane poprzez portal EventimPolska, który prowadził ich sprzedaż. Taka sytuacja miała już miejsce w przypadku ubiegłotygodniowego meczu ze Śląskiem Wrocław, który nie doszedł do skutku ze względu na zakażenia koronawirusem w zespole rywali.

Siatkówka

Kibice właściciele biletów-karnetów na mecze Polskiego Cukru Avia Świdnik w Tauron 1. Lidze nie muszą się martwić z powodu rozgrywania spotkań bez publiczności. Świdnicki klub zaproponował swoim sympatykom dwie propozycje.

W pierwszej będą zwracane pieniądze za karnet. Kwota będzie oczywiście pomniejszona o dwa rozegrane już w Świdniku spotkana beniaminka. Przy takim rozwiązaniu, w przypadku poluzowania obostrzeń i powrotu kibiców na trybuny, chętny aby obejrzeć kolejny mecz będzie musiał zakupić bilet.

Druga opcja przewiduje zaczekać do czasu zniesienia obostrzeń i powrotu publiczności na trybuny. W takiej sytuacji klub zwróci pieniądze za mecze, które odbyły się bez udziału publiczności.

e-Wydanie

Pozostałe informacje

Ronda muszą poczekać na patronów

Nowe ronda jednak bez patronów. Święty i błogosławiony muszą poczekać

Patroni dla nowych rond podzielili bialską radę. Na ostatniej sesji nadano tylko nazwy dla alei przy moście i ronda przy ulicy Armii Krajowej.

Huczwa Tyszowce pokonała w środę BKS Bodaczów i święta Wielkanocne spędzi w dobrych nastrojach

Zamojska klasa okręgowa. Huczwa Tyszowce wygrała po raz drugi z rzędu

W środę rozpoczęła się 21. kolejka zamojskiej klasy okręgowej. W Tyszowcach tamtejsze Huczwa pokonała BKS Bodaczów, a w meczu dwóch zespołów z dołu tabeli Kryształ Werbkowice podzielił się punktami z Olimpią Miączyn

Rozwijaj swój biznes instalatorski z DEFRO – postaw na zaawansowane systemy grzewcze

Rozwijaj swój biznes instalatorski z DEFRO – postaw na zaawansowane systemy grzewcze

Nowoczesne technologie grzewcze to dziś nie tylko wygoda i ekologia, ale również wyznacznik profesjonalizmu firm instalatorskich. Coraz więcej inwestorów zwraca uwagę na efektywność energetyczną i koszty eksploatacji, szukając sprzętu, który będzie działał bezawaryjnie przez wiele lat. DEFRO, jako jeden z wiodących polskich producentów urządzeń grzewczych, wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom. Montowanie ich kotłów na pellet, kotłów gazowych, pomp ciepła czy rozwiązań hybrydowych to szansa dla instalatorów na wzmocnienie pozycji na lokalnym rynku i zbudowanie profesjonalnego wizerunku.

Zaginął mężczyzna. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Zaginął mężczyzna. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Policja z Biłgoraja prowadzi poszukiwania za 81-letnim mieszkańcem regionu.

Nadzór techniczny nad remontem mieszkania - kontrola jakości i ochrona interesów właścicieli

Nadzór techniczny nad remontem mieszkania - kontrola jakości i ochrona interesów właścicieli

Brak profesjonalnego nadzoru może prowadzić do znaczących błędów, wydłużenia czasu realizacji i dodatkowych kosztów finansowych. Aby uniknąć tych problemów, ważne jest, aby zaangażować wykwalifikowanego specjalistę, który zapewni nadzór nad wszystkimi etapami, od projektu do jego ukończenia.

Pierwszym przeciwnikiem Azotów Puławy w rywalizacji w grupie spadkowej będzie Zepter KPR Legionowo

Azoty Puławy zagrają z Zepter KPR Legionowo

Azoty Puławy rozpoczynają rywalizację w grupie spadkowej. Pierwszym rywalem podopiecznych Patryka Kuchczyńskiego będzie Zepter KPR Legionowo. Pierwszy gwizdek w puławskiej hali w czwartek o godzinie 20

Chciał uciec policjantom. Jazdę zakończył na słupie
WIDEO

Chciał uciec policjantom. Jazdę zakończył na słupie

43-letni mieszkaniec powiatu łukowskiego tak bardzo chciał uniknąć kontroli policyjnej, że ucieczkę przed radiowozem zakończył na słupie sygnalizacji świetlnej. Jak się okazało, miał powody do ucieczki.

W decydującym spotkaniu ćwierćfinałowym play-off w PLS 1. Lidze ChKS Chełm zagra z BKS Visłą Proline Bydgoszcz

ChKS Chełm powalczy o awans do półfinału play-off PLS 1. Ligi z BKS Visłą Proline Bydgoszcz

W trzecim spotkaniu ćwierćfinałowym play-off ChKS Chełm zmierzy się w czwartek o godzinie 18 z BKS Visłą Proline Bydgoszcz. Zwycięzca awansuje do najlepszej czwórki rozgrywek

Za dużo sałatki jarzynowej? Nie wyrzucaj, przynieś do Jadłodzielni

Za dużo sałatki jarzynowej? Nie wyrzucaj, przynieś do Jadłodzielni

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II przypomina, że na terenie uczelni działa jadłodzielnia, gdzie można przynieść nadwyżki jedzenia. I choć w święta kampus będzie nieczynny, to dostęp do lodówki będzie możliwy.

Od dziś nowe przepisy. Zakaz fotografowania infrastruktury krytycznej bez zezwolenia

Od dziś nowe przepisy. Zakaz fotografowania infrastruktury krytycznej bez zezwolenia

Od czwartku obowiązuje rozporządzenie Ministra Obrony Narodowej zakazujące fotografowania obiektów wojskowych oraz infrastruktury krytycznej bez wcześniejszego zezwolenia. Za złamanie zakazu grozi grzywna lub areszt.

Tragedia na drodze. Życia 63-latki nie udało się uratować
galeria

Tragedia na drodze. Życia 63-latki nie udało się uratować

W środowy wieczór doszło do tragicznego wypadku w powiecie łukowskim. Pomimo podjętych czynności życia jednej z uczestniczek wypadku nie udało się uratować.

Zielony zakątek to niewielka przestrzeń na patio w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2

Tego jeszcze nie było. Powstał pierwszy w mieście ogród społeczny

Nie jest duży, ale cieszy. Mowa o "Zielonym zakątku" czyli pierwszym w Lublinie ogrodzie społecznym.

Konfederacja krytycznie o decyzji rady miasta. "Smutny obrazek i jeszcze bardziej smutne wnioski"

Konfederacja krytycznie o decyzji rady miasta. "Smutny obrazek i jeszcze bardziej smutne wnioski"

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Konfederacji na decyzję radnych Zamościa, którzy we wtorek na sesji uchylili swoją uchwałę sprzed dwóch tygodni "w sprawie wyrażenia stanowiska w zakresie podjęcia działań zmierzających do zatrzymania napływu nielegalnych imigrantów i lokowania ich w województwie lubelskim". Głos prawicowej partii jest, jak można się domyślić, krytyczny.

To niewielka inwestycja, ale ważna dla mieszkańców wioski. W Jacni (gm. Adamów) oficjalnie oddano do użytku pieszą kładkę nad rzeką Jacynką.
galeria

Mała rzecz, a cieszy. Kładka nad Jacynką otwarta

To niewielka inwestycja, ale ważna dla mieszkańców wioski. W Jacni (gm. Adamów) oficjalnie oddano do użytku pieszą kładkę nad rzeką Jacynką.

Żonkile były rozdawane po drodze
galeria

"Marsz żonkili” w Lublinie. Ta inicjatywa uwrażliwia na nadzieję

Po raz kolejny przez centrum Lublina przeszedł marsz Hospicjum Dobrego Samarytanina w ramach akcji „Hospicyjne Pola Nadziei”. Idea tego wydarzenia „zakiełkowała” na świecie w 1997 roku, na polski grunt została przeszczepiona w roku 2003.

PKO BP EKSTRAKLASA
28. KOLEJKA

Wyniki:

Cracovia - Śląsk Wrocław 2-4
GKS Katowice - Puszcza Niepołomice 3-1
Korona Kielce - Widzew Łódź 2-1
Legia Warszawa - Jagiellonia 0-1
Motor Lublin - Lech Poznań 1-2
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 2-1
Raków Częstochowa - Radomiak Radom 2-1
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 2-1
Lechia Gdańsk - Stal Mielec 3-2

Tabela:

1. Raków 28 59 42-18
2. Lech 28 56 52-25
3. Jagiellonia 28 55 49-32
4. Pogoń 28 47 46-30
5. Legia 28 44 50-37
6. Cracovia 28 42 50-45
7. Górnik 28 40 39-35
8. Motor 28 40 41-48
9. Katowice 28 39 38-37
10. Piast 28 37 29-30
11. Korona 28 36 27-37
12. Widzew 28 36 33-41
13. Radomiak 28 34 38-43
14. Zagłębie 28 29 24-41
15. Lechia 28 27 30-48
16. Puszcza 28 26 27-42
17. Śląsk 28 25 33-43
18. Stal 28 24 30-46

ALARM24

Masz dla nas temat? Daj nam znać pod numerem:
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

kliknij i poinformuj nas!