Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Malarka. Urodziła się w rodzinie Bołdaniuków w Terespolu nad Bugiem, w 1945 r. Na warszawską ASP dostała się za pierwszym podejściem.
Terespol był jednym z etapów tegorocznej edycji Trampu Motocykli DKW, który wyruszył z Warszawy. To najdłuższy w Polsce rajd przeznaczony dla zabytkowych jednośladów. W ciągu tygodnia uczestnicy pokonają 1500 kilometrów.
Nie przewidziano kategorii dla przedszkolaków, dlatego chłopiec pobiegł w grupie uczniów szkół podstawowych, którzy ścigali się na dystansie 800 metrów. Towarzyszyła mu mama. Ale do startu zachęcił go przykład ojca, który regularnie uczestniczy w zawodach dla maratończyków.
Rocznik 1953 spotkał się na \"lekcji” w pracowni historycznej. To jedyna sala, której wystrój pozostał taki, jak we wspomnieniach absolwentów. Temat zajęć dotyczył losów szkoły i jej wychowanków. \"Czy mnie jeszcze pamiętasz?”
Bukiet egzotycznych kwiatów przypominało niebo nad Sławatyczami w niedzielny wieczór. Pokaz sztucznych ogni zatytułowany \"Kolorowe gwiazdy na nadbużańskim niebie” zadziwił nawet tych, którzy postanowili w tym roku wreszcie nie dać się zaskoczyć organizatorom.
Koncert Janusza Laskowskiego z zespołem, niekonwencjonalny pokaz ogni sztucznych pt. \"Kolorowe gwiazdy na nadbużańskim niebie” i występ jednej z najlepszych w kraju formacji muzyki dance \"Focus” - to tylko niektóre atrakcje Dni Sławatycz.
Pokaz mody plażowej i wieczorowej w wykonaniu profesjonalnych modelek z firmy Arts Models z Lublina, występy ośmiu zespołów muzycznych i konkursy z licznymi nagrodami zapowiadają organizatorzy Dni Kodnia.
Poziom wody wynosi 168 centymetrów, temperatura 18,8 stopni Celsjusza - melduje Waldemar Andrzejuk, sołtys Malowej Góry. Co dzień punktualnie o godzinie ósmej rano dzwoni do Stacji Hydrologiczno-Meteorologicznej w Terespolu. Podaje wyniki trzech ostatnich pomiarów: południowego, wieczornego i porannego, z którego właśnie wrócił.