Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
W Zamościu o 23 miejsca w Radzie Miasta powalczy w listopadowych wyborach dokłądnie 302 kandydatów. Na każdy mandat chętkę ma więc aż 13 osób.
Na Zamojszczyźnie nie brakuje dzieci i młodzieży w wadami postawy ciała. Dlaczego poradnia przy zamojskim szpitalu \"papieskim” świeci pustkami?
Nie zawiedli organizatorzy, goście i młodzież szkolna. Na otwarciu wystawy poświęconej 25-leciu stanu wojennego nie pojawił się za to nikt z hrubieszowskiego starostwa.
Marek K. nie jest winny znęcania się nad żoną i córką oraz zmuszania ich do słuchania Radia Maryja. Wyrok tomaszowskiego sądu jest już prawomocny, bo Prokuratura Okręgowa w Zamościu wycofała właśnie apelację.
Jest lekkim, kompaktowym monitorem płodu, wykorzystywanym w drugim etapie porodu. Kosztował ponad 8,5 tys. zł i przez ponad rok nie było z niego pożytku, bo brakowało odpowiedniego papieru...
Szok, niedowierzanie, płacz... Tak większość zamościan przyjęła wiadomość o śmierci Marka Grechuty.
Uczciwość i doświadczenie w pracy samorządowej. Tym najczęściej kierują się partie i komitety wyborcze przy układaniu list kandydatów na radnych. Muszą się z tym wyrobić do północy w piątek.
Co najmniej 50 groszy od każdego sprzedanego znicza pójdzie na pomoc na najuboższych uczniów z naszego terenu oraz studentom zza wschodniej granicy. Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej rozpoczął rozprowadzanie własnych światełek.
Muzeum na dobry początek. Stąd już prosta droga do parku, gdzie będzie można oglądać nie tylko tropy, ale i rekonstrukcje dinozaurów, zarówno tych z Roztocza, jak i ich kuzynów z całego świata.
Nieudolna próba wręczania łapówki w zamian za przyjęcie do pracy, prowokacja czy może głupi żart? Odpowiedzi szuka tomaszowska policja. - Myślałem, że to składka na ubezpieczenie albo na Radę Rodziców. Ale jak przeczytałem list włosy stanęły mi dęba - opowiada Leszek Kodymowski, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim.