Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Na ul. Narutowicza trwają intensywne prace remontowe. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, na koniec września ulica będzie jak nowa. Inwestycja była możliwa dzięki uzyskaniu funduszy z PHARE 2000.
Nie kryli radości i niedowierzania przedstawiciele kupców z pawilonu przy ul. Popiełuszki 3. Podczas głosowania na ostatniej sesji Rady Miasta okazało się, że większość radnych była przeciw sprzedaży.
Awaria bankomatu i opieszałe działanie banku pozbawiły mieszkańca Lublina pieniędzy na trzy miesiące. Za niedogodności nie otrzyma żadnej rekompensaty.
Lubelski ratusz ma już plany budowy ścieżek rowerowych - w sumie 175 kilometrów tras. Ale trzeba na to znaleźć pieniądze. Między innymi o tym rozmawiali wczoraj przedstawiciele władz Lublina i redakcji Dziennika.
Od maja w lubelskich kioskach \"Ruchu” pojawią się torebki i tekturowe szufelki do sprzątania psich odchodów. 10 sztuk za 3 zł. - To się nie przyjmie, zresztą kogo będzie na to stać, emerytów? - uważa Janusz Wicherski, właściciel kundelka.
Wczoraj jamnik załatwiał swoje potrzeby na placu zabaw -skarży się mieszkanka Czechowa. - Właściciel psa patrzył na to i nie reagował. Kiedy zwróciłam mu uwagę, żeby posprzątał po swoim pupilu, zwymyślał mnie.
Nikt nie wie ile litrów zabójczej rtęci trafia bez zabezpieczenia na wysypisko w Rokitnie i wsiąka w ziemię. Nie powinna znaleźć się tam ani kropla, ale brakuje kontroli nad tym procederem.
Specjalny koncert na 30-lecie Budki Suflera już jest przygotowywany razem z władzami miasta. – Chcemy się zintegrować z mieszkańcami naszego miasta – mówi Romuald Lipko. – Dać coś od siebie, tak by o Lublinie słychać było w całej Polsce.
Kilkaset ton pyłu węglowego nie daje żyć mieszkańcom okolicy ul. Powojowej. Hałda tego paliwa leży na składowisku przejściowym dla... odpadów paleniskowych, należącym do Elektrociepłowni Wrotków.
Na mieszkanie od miast w Lublinie trzeba czekać nawet ponad 10 lat. – Będzie jeszcze gorzej – ostrzegają urzędnicy. Miastu brakuje lokali nawet na zaspokojenie najbardziej podstawowych potrzeb.