Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Autor

Radosław Szczech

Lista artykułów:

Technologiczny przełom na scenie Domu Chemika

Technologiczny przełom na scenie Domu Chemika

Prądożerne reflektory halogenowe, które przez wiele lat oświetlały scenę sali widowiskowej puławskiego Domu Chemika odejdą do lamusa. Zastąpi je nowy system scenicznych świateł LED nowej generacji z ruchomymi głowicami i konsoletą do programowania przeróżnych efektów

Trwa walka o to, jak zagospodarować działkę położoną przy głównym skrzyżowaniu w Puławach. Środowisko reprezentujące kombatantów dąży do społecznej zbiórki na budowę pomnika mjra Mariana Bernaciaka ps. "Orlik". Alternatywne propozycje obywatelskie zostały zablokowane przez radnych

Puławy: Nie ma zgody na obywatelskie pomysły w "świętym miejscu"

Miejscy radni z doraźnej komisji do spraw budżetu obywatelskiego po raz kolejny odrzucili wniosek o dopuszczenie do głosowania projektu budowy dużego napisu „Puławy” na działce po usuniętym pomniku „Bohaterom wspólnych walk...”. O ten sam teren zabiega puławskie koło Światowego Związku Żołnierzy AK.

Radny Ignacy Czeżyk

Tytuły honorowych obywateli Puław na zawsze? Radny PiS chce odbierać

Czy przyznane odznaki zasłużonych dla miasta lub tytuły honorowych obywateli Puław muszą być dane raz na zawsze? Zdaniem radnego PiS Ignacego Czeżyka, samorządowcy powinni mieć prawo od cofania takich wyróżnień.

Krzysztof Szulowski i Jakub Kulesza mogą być pewni mandatów. Do Sejmu dostała się także Monika Pawłowska z chełmskiej listy SLD

Wybory: Jak poszło puławskim kandydatom na posłów?

Wyraźnym liderem wśród kandydatów do Sejmu z powiatu puławskiego jest Jakub Kulesza. Na lubelską "jedynkę" z listy Konfederacji zagłosowało ponad 24 tysiące osób. Drugie miejsce zajęła startująca z okręgu chełmskiego, Monika Pawłowska z SLD, a trzecie - Krzysztof Szulowski z Prawa i Sprawiedliwości.

Sytuacja Nieruchomości Puławskich była poruszana na ostatniej sesji rady miasta

"Widać wieloletnie zaniedbania". Nowy prezes bierze się za sprzątanie w miejskiej spółce

Wysokie podwyżki przyznawane z pominięciem pracowników fizycznych, archaiczne wyposażenie działu technicznego, kłopoty z komunikacją wewnętrzną, niska ściągalność należności oraz coraz gorsze wyniki finansowe – tak wygląda sytuacja miejskiej spółki komunalnej.

Nie ma prądu, jest przedłużacz. Lokatorzy zapowiadają, że pójdą do sądu

Nie ma prądu, jest przedłużacz. Lokatorzy zapowiadają, że pójdą do sądu

Uszkodzona lodówka, spalony aparat do mierzenia ciśnienia i brak prądu w dwóch gniazdkach – to efekty remontu instalacji elektrycznej w łazience jednego z mieszkań przez Puławską Spółdzielnię Mieszkaniową w Markuszowie. Lokatorzy zapowiadają skierowanie sprawy do sądu.

Rusza rozbudowa elektrociepłowni w Puławach. Będzie spalała węgiel
galeria

Rusza rozbudowa elektrociepłowni w Puławach. Będzie spalała węgiel

Coraz bliżej do rozpoczęcia budowy nowego węglowego bloku energetycznego o mocy prawie 100 MW dla puławskiej elektrociepłowni. W czwartek wmurowano akt erekcyjny pod inwestycję wartą ponad 1,168 mld złotych.

Co będzie w miejscu po usuniętym pomniku? Na pewno nie zobaczymy tutaj napisu „Puławy”, ani innych instalacji artystycznych

Cios w budżet obywatelski w Puławach. Radni przeciw równym szansom

O tym, jak należy zagospodarować miejsce po rozebranym pomniku nie będą mogli decydować mieszkańcy w ramach ogólnomiejskiego głosowania. Radni ponownie zablokowali obywatelskie inicjatywy kolidujące z projektem budowy w tym miejscu monumentu mjra Mariana Bernaciaka „Orlika”.

Lipcowa kolizja w Wierzchoniowie

Lubelskie: Pijany kierowca wpadał trzy razy. Za czwartym wjechał po pijanemu w samochód z dziećmi

Łukasz Ch., 21-latek z powiatu opolskiego, łamał prawo jeżdżąc pod wpływem alkoholu mimo sądowych zakazów. W tym roku doprowadził do kolizji mając 2 promile. Na wyrok Sądu Rejonowego będzie czekał za kratkami.

Biorąc pod uwagę ilość prac, jakie zostały do zrobienia, trudno uwierzyć w to, że już za kilka dni całość będzie gotowa do odbioru
galeria

Roboty wokół Rynku w Końskowoli przyspieszyły, coraz bliżej do ich zakończenia [zdjęcia]

Mieszkańcy Końskowoli z niecierpliwością wyglądają końca robót wokół Rynku. W związku z przebudową ulic od blisko dwóch miesięcy kierowcy muszą korzystać z niewygodnego objazdu. Jak informują lokalne władze, najnowszy termin zakończenia prac minie 10 października.