Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

W piątek Kawiak będzie cegłował zamek
 (Archiwum)

Dwie wystawy na jubileusz Tomka Kawiaka

Bandażowanie drzew, sztuka wymiany, cegłowanie świata, rzeźbienie i malowanie dżinsów - to działania słynne w świecie artystycznym.

Premiera "Pięknej i bestii” w sobotę o godz. 17. (Teatr Andersena)

Eksperymentalna inscenizacja "Pięknej i bestii” w Andersenie

Historię dobrej i pięknej córki, która udaje się do mrocznego pałacu, by w ten sposób ratować życie ojcu, znają wszyscy.

Beata Kozidrak wystąpi dziś z Bajmem w Londynie.
 (EMI)

O 13.00 startuje PKO BP London Live - Polish Music Festival

Zaczną Bracia, potem wystąpią Lady Pank, Kayah, Doda, Monika Brodka, Natalia Kukulska i Wilki.

Kierownik Działu Skarg (Archiwum Zespołu)

Rock Alert Festival w Lubartowie

Czwarta edycja tej rockowej imprezy już w najbliższą sobotę. Zagrają m.in. Zabili Mi Żółwia i grupa Fronside.

Zwariowany prezent (Archiwum)

Zwariowany prezent w Behemocie

Na spektakl, który rozbawi i dzieci, i dorosłych, zaprasza na niedzielę kawiarnia Behemot.

Utwory Edith Piaf (na zdj. )będzie śpiewać Marta Baum. (Archiwum)

Lata dwudzieste, lata trzydzieste w Akwarela Cafe

Lublin. Dobra wiadomość dla miłośników piosenek - i generalnie klimatów artystycznych - z lat międzywojennych.

Zespół Łzy (megatonaudio.com)

Łzy na festynie w Radzyniu

Radzyń Podlaski. Koncerty, występy taneczne i konkursy szykuje dla radzynian na niedzielę Radio Lublin.

Małe Instrumenty (Archiwum)

„Scena eksperymentalna” w Ogrodzie Saskim

Podczas występu pierwszego zespołu muszla koncertowa będzie wyglądała jak sklep z zabawkami.

Występy Joint Venture Sound System są niezwykle widowiskowe i bardzo bogate repertuarowo (Archiwum)

Jamajskie klimaty w Graffiti

Zabrzmią rozmaite odmiany reggae, gatunki mu pokrewne i stylistyczne fuzje. Będzie eklektycznie, tanecznie i widowiskowo.

Jan Taraszkiewicz vel DJ Ya-Neck jest koneserem egzotycznych brzmień. (Archiwum)

Lubelski Behemot zaprasza na „Trompeta allegre”

Tytuł piątkowej imprezy brzmi bardzo egzotycznie i głównie taka będzie jej muzyczna zawartość.

Joint Venture Sound System – widowiskowi i eklektyczni (Archiwum)

Pozytywne wibracje w klubie Graffiti

Zabrzmią rozmaite odmiany reggae, gatunki pokrewne i stylistyczne fuzje. Wystąpią cztery sound systemy.

Instrumentarium Małych Instrumentów
 (Archiwum)

Zgromadzenie oryginałów w Muszli Koncertowej

W sobotę muszla koncertowa zamieni się w gabinet osobliwości. Takie oryginały tu jeszcze nie występowały.

Litewska grupa Bora gra już 10 lat
 (Archiwum)

Punkowi Europejczycy w Tekturze

Mocnym muzycznym kopniakiem rozpoczyna dziś trzeci sezon artystyczny klub Tektura.

Warszawiacy z zainteresowaniem przypatrywali się temu, czym Lublin chciał się pochwalić w stolicy

Jak Lublin promował się w Warszawie (wideo)

Nie było wielkich gwiazd, hitów do nucenia, i tłumów pod sceną. Był za to oryginalny klimat awangardy pomieszanej z tradycją.

Diana Świder  i Ania Michałowska to nadworne wokalistki Akwarela Cafe. Występują we wszystkich cykla

Panie jazzują i funkują

Dwie świetne lubelskie wokalistki młodego pokolenia wystąpią na finał cyklu koncertowego \"Jazz na Rynku”, organizowanego przez Akwarela Cafe.

Na międzynarodowej scenie Polskę będą reprezentować ikona naszego popu Kayah, rockowa grupa T.Love i

Między nami sąsiadami

Kayah, T.Love i Karimski Club oraz Okean Elzy, Tartak i Bum Boks zagrają w sobotę w Dołhobyczowie/Uhrynowie.

 (Archiwum)

Behemot: miksy na koniec lata

Wprawdzie lato kończy się dopiero za trzy tygodnie, ale już dziś w lubelskiej kawiarni Behemot startuje trzydniówka

Nowy album Maryli Rodowicz jest folkowy (Universal)

Dożynki z ikoną piosenki

Na Święcie Plonów powiatu lubelskiego co roku występują gwiazdy. Tym razem będzie to wręcz supergwiazda.

Kino pod Gwiazdami: Buntownik z powodami

Kino pod Gwiazdami: Buntownik z powodami

Ni to dramat, ni komedia. Rzecz nie ma wyraźnej fabularnej akcji, toczy się wolno, a dzieje się w prowincjonalnym miasteczku w dalekiej Islandii.

Zespół Kombii wystąpi w niedzielę w Puławach (Universal)

Festyn z Kombii, Berkutem, balonami i tańcami

Puławy są oryginalne, bo pożegnają lato już w najbliższą niedzielę. I są ambitne, bo zrobią to bardzo atrakcyjnie zapowiadającą się imprezą.

Rzecz dzieje się w tużpowojennych Niemczech. (Archiwum)

Kino pod Gwiazdami: "Europa" Larsa Von Triera

Duński obraz z 1991 roku będzie dziś pokazany w muszli koncertowej Ogrodu Saskiego w ramach cyklu \"Filmy Północy”.

In-Grid zaśpiewa m.in. "Tu est foutu” i "In-tango”
 (Archiwum)

In-Grid na urodzinach Galerii Orkana

Lublin. Moc atrakcji przygotowała na sobotę dla lublinian jedna z największych w mieście galerii handlowych.

Trzydniowy festiwal zakończy się w sobote. Na zdj. Okean Elzy (Archiwum)

Kayah i Okean Elzy w Dołhobyczowie/Uhrynowie

Wielki koncert z udziałem polskich i ukraińskich gwiazd będzie kulminacją Transgranicznych Dni Dobrosąsiedztwa.

Happysad (Rafał Nowakowski)

Dżem, Happysad i Homo Twist na II Breakout Festival

W tym roku fani muzyki rockowej dołożą do swojego planu wakacyjnych wędrówek nową miejscowość - Cieszanów na Roztoczu.

Muchomory zagrają w Lublinie (Archiwum)

Kolejna odsłona cyklu "Szum!”

Niemy japoński film \"Szalony paź” udźwiękowi na żywo w Wojewódzkim Ośrodku Kultury podwarszawska grupa Muchomory.