W piątek na łamach Dziennika Wschodniego rozpoczęliśmy nową akcję - konkurs, przez który chcemy wypromować najlepsze produkty i usługi na Lubelszczyźnie.
Czy Lubelszczyźnie taki konkurs jest potrzebny? - Naturalnie, że tak. Bywam tu wielokrotnie, uważam, że takim lubelskim dobrem jest na przykład gryczak z Janowa Lubelskiego. Z tego, co wiem, to jest on już produkowany przez jedną z piekarń Lubelszczyzny - mówi Piotr Bikont, krytyk kulinarny, autor przewodników po Polsce.
Takich specjałów, docenianych przez mieszkańców naszego regionu jest w branży spożywczej wiele więcej. Nasz konkurs ma na celu wypromowanie ich na, szerszym niż lokalny, rynku.
Nie czekaj ze zgłoszeniem
Już teraz zgłoś swój produkt do konkursu "Nasze Dobre Lubelskie - znak jakości Dziennika Wschodniego”.
O zgłoszonych produktach będziemy wielokrotnie pisać na łamach Dziennika Wschodniego - największej gazety na Lubelszczyźnie.
Każdy zgłoszony produkt będzie oceniany przez powołaną przez nas kapitułę konkursu, w skład której wejdą fachowcy i eksperci oraz przedstawiciele innych mediów, w tym radia i telewizji. Ich ocena zaświadczy o klasie Twojego produktu.
W nagrodę laureaci konkursu "Nasze Dobre Lubelskie - znak jakości Dziennika Wschodniego” otrzymają dodatkowe powierzchnie reklamowe w Dzienniku Wschodnim.
A wszystko po to, żeby konsumenci zaczęli kojarzyć Twój produkt lub usługę z regionem i Ciebie, jego producenta - z solidnością i najwyższą jakością.
Nie musisz mieć milionów
Budżet solidnej kampanii reklamowej to poważne pieniądze. Nasz konkurs jest dla wszystkich, którzy mają dobre pomysły. Możesz produkować tradycyjne lody, prowadzić małą garmażerkę, produkować okna lub prowadzić dobry zakład fryzjerski.
Możesz też być właścicielem restauracji, która organizuje wesela na najwyższym poziomie. Albo właścicielem gospodarstwa agroturystycznego, które potrafi zapewnić atrakcyjny wypoczynek przez okrągły rok.
Konkurs "Nasze Dobre Lubelskie” kierujemy także do prywatnych uczelni, które mają w swojej ofercie atrakcyjne kierunki kształcenia, po których łatwo o pracę. Oraz szkół językowych, które mają uznaną markę w swoich miastach.
Do konkursu mogą zgłaszać się także prywatne kliniki, gabinety lekarskie, a nawet apteki.
Oddzielna grupa produktów to szeroko pojęta działalność kulturalna. W wielu miastach i miasteczkach Lubelszczyzny organizowane są bardzo interesujące festiwale, jarmarki i koncerty. Znak jakości Dziennika Wschodniego będzie dla zaproszonych artystów znakiem wiarygodności i kreatywności.
Chcemy, żeby Twój produkt stał się wizytówką regionu, byś mógł być z niego dumny.
Nasze Dobre Lubelskie
A tymczasem każde miasto naszego regionu ma po kilka produktów i usług, którymi warto się pochwalić na szerszym forum. Chcemy je wybrać i pokazać. Markowy znak jakości "Nasze Dobre Lubelskie” to same plusy.
"Najpopularniejszy Produkt Lubelszczyzny” wybiorą także nasi Czytelnicy, wysyłając kupony i sms-y. Będą także liczne wyróżnienia. O konkursie będą informowały inne media.
Waldemar Sulisz