Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
W tym tygodniu dowiedzieliśmy się, dokąd latają mieszkańcy naszego regionu i gdzie w związku z tym będą lądować samoloty ze Świdnika. Tymczasem budowa lotniska idzie pełną parą. Na rozstrzygnięcie czeka już tylko przetarg na terminal.
Urząd Zamówień Publicznych w Warszawie przeprowadzi postępowanie wyjaśniające w sprawie leasingu volvo dla Portu Lotniczego Lublin. Tymczasem spółka nie rezygnuje z limuzyny dla VIP-ów. Zapowiedziała właśnie ogłoszenie nowego przetargu.
W tej książce łatwo było popaść w manierę ckliwego romansu. Tak się, na szczęście, nie stało. Otrzymaliśmy natomiast ciekawy portret irackiego dyktatora Saddama Husajna widziany oczami jednej z jego kochanek.
Nawet 300 tys. mieszkańców naszego regionu zechce skorzystać ze świdnickiego lotniska w pierwszym roku jego działalności – twierdzą władze Portu Lotniczego Lublin. Z przedstawionych we wtorek badań wynika, że najchętniej latamy tanimi liniami do Wielkiej Brytanii, Włoch i USA.
Zarząd Portu Lotniczego Lublin przyznał, że zbyt wąsko określono warunki przetargu na samochód dla spółki. I wycofał się z umowy leasingu na luksusowe auto. To efekt ujawnionych przez nas informacji, że przetarg na limuzynę dla VIP-ów mógł wygrać tylko jeden model samochodu – volvo S80.
Ten tydzień upłynął nie tylko pod znakiem budowy lotniska, ale też budzącego wątpliwości przetargu na samochód dla Portu Lotniczego Lublin.
Po okresie stagnacji deweloperzy rozpoczynają coraz więcej inwestycji. W Lublinie również jest, w czym wybierać. Ceny zaczynają się od ok. 4 tys. zł za mkw. Według ekspertów, w ciągu roku nowe mieszkania jeszcze potanieją.
Ten prezent Damian i Daniel mieli dostać w Dzień Dziecka. Ale ich mama w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Wreszcie udało się spotkać.
Prezydent Krzysztof Żuk wezwał Jacka Sobczaka, szefa Rady Nadzorczej Portu Lotniczego Lublin do ściślejszego nadzoru nad działalnością spółki. Rada zaś chce wyjaśnień od zarządu. To efekt naszych ustaleń w sprawie budzącego wątpliwości zamówienia na samochód dla VIP-ów. Tymczasem lubelska prokuratura uznała, że artykuł prasowy to za mało, by zająć się sprawą.
To był tydzień poważnych zobowiązań. We wtorek Port Lotniczy Lublin podpisał z Bankiem Gospodarstwa Krajowego umowę na emisję obligacji dla spółki.