Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Liczne pozytywne niespodzianki i nowe dobre wrażenia obiecują realizatorzy kameralnej wersji \"La Traviaty” (31.01, 1.02).
Choć na scenę zostanie przeniesiona powieść, podczas najnowszej, sobotniej (31.01) prapremiery w Teatrze im. Juliusza Osterwy będzie bardzo poetycko
Jeżeli ktoś jeszcze nie widział najnowszej realizacji tandemu Teatr \"Provisorium” i Kompania \"Teatr”, dziś (28.01) ma ostatnią okazję przed przerwą.
W sobotę (31.01) w Osterwie kolejna po \"Rock\'n\'Rollu” prapremiera. Tym razem zobaczymy adaptację \"Widnokręgu” Wiesława Myśliwskiego.
Po przygodzie z niszową prozą w przedstawieniu \"Homo Polonicus” kooperatywa Teatr \"Provisorium”-Kompania \"Teatr” powraca do wielkiej literatury.
Spektakl o kobietach i dla kobiet w niedzielę (25.01) w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego.
\"Emigranci” Sławomira Mrożka to kolejna pozycja w repertuarze lubelskiej kooperatywy Teatr \"Provisorium”-Kompania \"Teatr”, działającej w ramach Teatru Centralnego w lubelskim Centrum Kultury.
Choć wystąpi teatr, nie spodziewajcie się akcji i dialogów. Choć zaprezentuje się teatr tańca, nie liczcie na piękne pas.
Najnowsza odsłona żydowskiego cyklu monodramów Teatru NN będzie wyjątkowa. Dziś (12.01) w Teatrze Osterwy \"Opowieści z Bramy\".
Widowisko satyryczno-muzyczne \"Blaszany kogucik” odbędzie się w niedzielę (11.01) w restauracji Czarcia Łapa w Lublinie.
Teatr Osterwy rozpocznie nowy rok od przypomnienia jednego ze swoich najlepszych spektakli ostatnich lat - \"Niewolnice z Pipidówki”.
Najpierw Wojciech Kaproń z Lubelskiego Teatru Tańca zachwycił się abstrakcyjnym malarstwem Wassily\'a Kandinsky\'ego (1866-1944).
Zgwałcona dziewczyna, prewencyjnie zatrzymany sportowiec, młody epileptyk z urojeniami, zesłaniec stalinowski i partyjny aparatczyk,
13 alternatywnych teatrów z całej Polski zaprezentuje się od czwartku (4.12) do niedzieli w Akademickim Centrum Kultury \"Chatka Żaka”.
Anna Świetlicka i Teresa Filarska wystąpią w najnowszym spektaklu Teatru Osterwy, zatytułowanym \"Aktor w literaturze polskiej”.
Agata Buzek i Sławomir Grzymkowski zagrają w najnowszym spektaklu, który zobaczymy dzięki działającej w lubelskim Centrum Kultury Scenie Prapremier InVitro.
Pół roku pracy koncepcyjnej, dziesiątki narad i setki rozmów telefonicznych i dwa miesiące prób.
Po \"Rock\'n\'Rollu” będziemy mieli w Lublinie kolejną polską prapremierę teatralną. Tym razem opartą na opowiadaniu Wiktora Pielewina.
Rozmowa dnia z Maciejem Wijatkowskim, menedżerem Teatru Wizji i Ruchu
Trzy solowe spektakle tańca współczesnego będzie można zobaczyć w niedzielę w lubelskim Centrum Kultury.
Rozmowa z Krzysztofem Babickim, reżyserem sztuki Toma Stopparda w Teatrze Osterwy
Trwają 12 Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca. Będą jeszcze spektakle z Węgier, Austrii i Francji.
W czwartek, 6 listopada, zespół Teatru Osterwy wyjeżdża do Gdańska.
Zabawna i wyrafinowana akcja oraz muzyczny przekrój przez wiele stylów to główne atuty \"Zemsty nietoperza”.
Ten festiwal jest dowodem na to, że aktorem może być każdy, kto tego chce i ma talent.