![AdBlock](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/adblock-logos.png)
![](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/news/2018/2018-12/a73c324aeb62fd0e213b8e6d9baa9aac_std_crd_830.jpeg)
Co Gdzie Kiedy. 10 grudnia o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprezentowany zostanie spektakl muzyczny Kabaret Starszych Pań i Panów.
![AdBlock](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/adblock-logos.png)
Spektakl wykonają uczestnicy letnich warsztatów, przeprowadzonych w celu aktywizacji seniorów i łączeniu pokoleń przez sztukę teatralną. Przedstawienie wykorzystuje piosenki Jeremiego Przybory oraz muzykę Jerzego Wasowskiego.
- To przykład pięknej i niezwykłej stylizacji, oddającej wyjątkowy nastrój kultury wysokiej. W wyreżyserowanym przez Michała Zgieta spektaklu członkowie Teatru Seniora, którzy pracowali w ramach warsztatów na Centralnym Placu Zabaw pokażą niewątpliwy urok tego repertuaru - zachęcają organizatorzy.
Bilety: 15 zł.