Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek rano w Radzyniu Podlaskim
Trzy samochody zderzyły się w miejscowości Stołpie. Droga krajowa nr 12 jest zablokowana
Był pijany. Miał też dożywotni zakaz kierowania pojazdami i uciekał przed policjantami. W piątek funkcjonariusze z Radzynia Podlaskiego zatrzymali 40-latka. Okazało się, że mężczyzna powinien siedzieć za kratami.
Między Radzyniem Podlaskim a Wisznicami (droga krajowa nr 63) kierowcy napotkają utrudnienia w ruchu. Przed godz. 6 w Bojanówce czołowo zderzyły się dwa samochody. Cztery osoby są ranne.
Do wypadku doszło na rondzie gen. Franciszka Kamińskiego, na skrzyżowaniu al. Smorawińskiego i ul. Szeligowskiego w Lublinie.
Samochód potrącił pieszego na przejściu granicznym w Terespolu. Mężczyzna nie żyje
21-letnia mieszkanka gminy Włodawa zginęła w wypadku w miejscowości Łowcza
W Kozłówce (pow. lubartowski) dachował samochód. Nikomu nic się nie stało.
W tym roku policjanci wlepili pieszym 2882 mandatów za brak odblasków.
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w piątek rano w Rykach. Samochód uderzył tam w słup energetyczny.
Dwa auta zderzyły się w miejscowości Rzeczyca (pow. bialski).
Trzy osoby trafiły do szpitala po zderzeniu dwóch aut w Dęblinie.
Dwa auta zderzyły się na al. Lotników Polskich w Świdniku. 20-letni mężczyzna trafił do szpitala.
Student medycyny z Lublina walczy o powrót do zdrowia po tym, jak został uderzony przez „kolegę” z uczelni. Krzysztof P. przyznał się do napaści. Grozi mu proces karny i postępowanie dyscyplinarne na uczelni.
O szereg kradzieży i kradzieży z włamaniem na szkodę swoich kolegów na terenie kopalni podejrzany jest 53-latek z Łęcznej. Został zatrzymany przez łęczyńskich kryminalnych, którzy od kilku miesięcy prowadzili dochodzenie w tej sprawie. Mężczyzna usłyszał już 5 zarzutów, śledczy nie wykluczają jednak, postawienia następnych
Do pięciu lat więzienia grozi 32-latkowi, który ukradł ze sklepu w Puławach kilkadziesiąt zdrapek Lotto
Po wypadku zablokowana była droga krajowa nr 12 między Chełmem a Dorohuskiem
Trzy samochody zderzyły się w Ciecierzynie koło Lublina
Ponad pół promila alkoholu w organizmie miał 61-latek, który wiózł szkolnym autobusem 40 uczniów.
34-latek uciekał z mięsem skradzionym ze sklepu. Część schabu po drodze mu wypadło