26 października 2019 r.
14:34

Hutnik Kraków - Motor Lublin 1:0 (zapis relacji na żywo)

10 22 A A

Hutnik Kraków pokonał w sobotę na swoim boisku Motor Lublin 1:0. Długo zanosiło się na bezbramkowy remis, ale w końcówce gospodarze byli coraz groźniejsi i ostatecznie udało im się zdobyć zwycięską bramkę.

Relacja na żywo

automatyczne odświeżanie strony co 60 sekund

90+3' Karny dla Hutnika. Michota fauluje Pyciaka! Ale bramki nie ma.  Świątek próbował pokonać Olszewskiego w stylu Antonina Panenki, ale bramkarz gości go wyczekał i spokojnie złapał piłkę. Po chwili sędzia kończy zawody.

90+2' Motor nie może przenieść gry nawet w pobliże pola karnego rywali.

90+1' Strzela Świątek, ale nad bramką. Bardziej zanosi się na drugiego gola dla gospodarzy niż na wyrównanie.

90' Tym razem huknął w mur. Piłka cały czas na połowie gości.

89' Duda ogląda drugą żółtą kartkę i Motor będzie kończył mecz w dziesiątkę. A Kołodziej ma kolejną szansę na strzał z rzutu wolnego.

86' 1:0! Dwa gole przed tygodniem, teraz jeden w starciu z Motorem. Patryk Kołodziej uderzył z rzutu wolnego do siatki ekipy z Lublina. Olszewski nie zdołał sięgnąć piłki.

85' Walka bark w bark, zwycięsko wychodzi z niej Michora. A po chwili fauluje Grodzicki. Żółta kartka dla obrońcy Motoru i groźna sytuacja dla Hutnika.

83' Darmochwał za Bonina. A w polu karnym Hutnika szarżuje Swędrowski, strzela, ale trafia w swojego kolegę i nie ma nawet rzutu rożnego.

83' Gospodarze źle wykonali... aut, piłka dla Motoru.

82' Kartka dla Swędrowskiego.

81' Faul w środku boiska, będzie kolejne dośrodkowanie w pole karne Motoru. Jest wrzutka, ale cała akcja kończy się faulem zawodnika Hutnika.

79' Teraz głęboko odetchnęli gospodarze. Dobra akcja Brzyskiego skrydłem, o mały włos to jego podania nie dopadł w polu karnym Michota.

77' Kibice gospodarzy już wyskakiwali ze swoich krzessełek po kolejnym strzale, tym razem w wykonaniu Mateusza Gamrota. Wydawało się, że piłka zmierza do siatki, ale ostatecznie mija słupek. Znowu fortuna sprzyjała ekipie z Lublina.

76' Uffff blisko gola dla Hutnika. Piłka spada pod nogi Dawida Lincy w polu karnym, ten uderza, ale trafia w Olszewskiego.

75' Michota za Palucha.

74' Zaraz na murawie pojawi się także Marcin Michota.

73' Nowak za Kuncę.

72' Adam Nowak szykuje się do wejścia na boisko.

71' Po rzucie wolnym piłkę na rożnego wybija Olszewski. Hutnik naciska.

70' Brzyski zatrzymuje groźny atak rywali i ogląda kartkę.

69' Aktywny Bonin. Najpierw wywalczył rzut wolny, a po chwili jego dośrodkowanie zostało zablokowane i jest rzut rożny. A po nim do strzału sprzed pola karnego dochodzi Kunca. Ten strzał bardzo jednak nieudany.

68' Jaklik przyblokowany przy linii końcowej i zaczyna Olszewski.

66' Rymek zmienia Kumocha.

66' Wydawało się, że gracz Hutnika posłał zbyt mocne dośrodkowanie w pole karne Motoru, ale Olszewski nie zdołał wypiąstkować piłki. Na szczęście obrona zrobiła swoje.

64' Swędrowski poszedł na przebój, ale kiedy znalazł się w polu karnym, to  "przebitkę" wygrał z nim Garzeł.

63' Długa piłka na "Paluszka", ale ten fauluje rywala przy linii końcowej.

62' Jaklik ogrywa Kumocha, ale dobra asekuracja w obronie Motoru i zawodnik Hutnika przyblokowany, a piłka w rękach Olszewskiego.

60' Groźnie pod bramką Motoru. Po rzucie wolnym, dobre, miękkie dośrodkowaniew  w pole karne, a tam głową uderza Jaklik. Kibice już krzyczeli jest, ale piłka jednak przechodzi obok bramki.

59' Brzyski z pierwszej piłki odgrywa do Kumocha. Ten ma na plecach obrońcę, przewraca się jednak gwizdek arbitra milczy.

58' Brzyski na skrzydlo do Palucha, ten nie ma do kogo zagrać w pole karne, więc oddaje do Bonina. "Bonio" kiwa jednego rywala, drugiego, wpada w pole karne, ale ostatecznie kilku rywali doskoczyło do zawodnika Motoru i ten nie oddał nawet strzału, szkoda.

55' Na pewno po zmianie stron szybsze tempo gry. Teraz Motor rozgrywał piłkę w środku, dostał ją Bonin i był już przed polem karnym, ale rywale ostatecznie zażegnali niebezpieczeństwo.

53' Naprawdę dobry strzał Tomasza Kurka, niewiele zabrakło, a piłka wpadłaby za kołnierz bramkarzowi Motoru.

52' Znowu akcja skrzydłem ze strony gospodarzy, a w polu karnym efektownymi nożycami uderzał Antoniak, ale bardzo niecelnie.

50' Motor szybko próbował odpowiedzieć, ale znowu spalony.

49' Dobra akcja Hutnika, ale dogranie ze skrzydła w pole karne na "uwolnienie" wybijają goście.

47' Swędrowski huknął do siatki, ale wcześniej sędzia odgwizdał spalonego.

46' Ruszyła druga połowa.

Piłkarze Hutnika już na boisku, czekamy na zawodników Motoru. W ekipie gospodarzy będzie jedna zmiana: Antoniak za Matyska.

45+1' Koniec pierwszej połowy. Trzeba szczerze powiedzieć, że oglądamy słabe zawody. Motor oddał dwa strzały, ale zagrożenie bramki rywali było minimalne. Więcej z gry miał Hutnik jednak poza jedną próbą z rzutu wolnego Patryka Kołodzieja też na poważnie nie zagroził bramce rywali. Oby więcej działo się po przerwie.

45' Paluch znowu walczył o piłkę, ale zawodnik Hutnika był minimalnie szybszy i wybił futbolówkę. Obaj gracze zwijają się teraz z bólu na murawie. Szybko się jednak pozbierali i gramy dalej.

44' Strata gości tuż pod swoim polem karnym, ale zagranie w szesnastkę zablokowane i ostatecznie skończyło się tylko na strachu ekipy z Lublina.

41' Motor po raz kolejny łapie rywali na spalonego.

38' Paluch w swoim stylu walczy do końca o piłkę i jest rożny dla Motoru. A kartkę ogląda Bartosz Tetych za dyskusje z sędzią.

36' Centra Bonina i do strzału głową dochodzi Kunca, ale uderza słabo i obok bramki.

34' Dobra interwencja Łukasika i grę wznawia Motor.

31' Gruszkowski zapędził się w okolice pola karnego gospodarzy, ale trzymał, trzymał piłkę i w końcu odegrał do tyłu. A po chwili rozłożył ręce, bo nie miał do kogo podać.

29' Dominik Kunca wyciął rywala równo z trawą i obejrzał "żółtko".

27' Dobry przechwyt przyjezdnych na wysokości pola karnego. Szybki wyrzut z autu jednak Bonin podaje w pole karne do "nikogo".

25' Dobrze zapowiadała się ta akcja gości. Niestety, Michał Paluch w porę nie zdążył uciec z pozycji spalonej.

24' Samotny atak Bonina, ale wyraźny faul doświadczonego pomocnika, piłka dla Hutnika.

23' Znowu faul w środku pola. Daj mu drugą krzyczą trybuny, ale Duda jednak tym razem nie został ukarany przez sędziego.

22' Żółta kartka dla Sławomira Dudy.

20' Akcja gości lewą stroną i pierwszy strzał, ale zbyt lekki, żeby zaskoczyć bramakrza.

17' Kolejny rzut wolny dla gospodarzy, tym razem jednak "przeciągnięte" dośrodkowanie.

15' Znowu rożny dla ekipy z Krakowa. Piłka w rękach bramkarza gości.

14' Po kornerze kontrę wyprowadzał Tomasz Swędrowski, ale Motor ponownie szybko stracił piłkę.

13' Strzelał Patryk Kołodziej, który przed tygodniemz dobył piękną bramkę w Kraśniku. Tym razem uderzył nieźle, ale Olszewski odbił piłkę na rzut rożny.

13' Hutnik ciągle w natarciu. Teraz będzie rzut wolny dla miejscowych na wprost bramki Olszewskiego.

11' Rafał Grodzicki dobrze poradził sobie z pressingiem rywali, ale za chwilę Motor i tak stracił piłkę.

10' Wydawało się, że goście wreszcie stworzą jakieś zagrożenie pod bramką przeciwnika. Konrad Gruszkowski zagrywał jednak zbyt mocno do Grzegorza Bonina.

7' Niezłe dośrodkowanie i strzał głową, ale zbyt lekki, żeby zaskoczyć Olszewskiego.

6' Goście na razie nawet nie "powąchali" piłki. Teraz dobra akcja Hutnika zakończona faulem, będzie rzut wolny.

5' Pressing Motoru w środku boiska, wydaje się, że prawidłowy przechwyt, ale arbiter dopatrzył się faulu. I znowu piłka dla Hutnika.

3' Hutnik cierpliwie buduje atak pozycyjny. Nie udało się przedrzeć szkrzydłem, to gospodarze wycofali piłkę aż do bramkarza i zaczęli od nowa. Bez efektu.

2' Pierwsza, niezła akcja gospodarzy. Prostopadłe podanie między obrońców Motoru, ale ciut zbyt mocne i piłka w rękach Adriana Olszewskiego.

1' Zaczyna Hutnik

----------------------------

Piłkarze już na boisku, zaraz pierwszy gwizdek!

Zawodnicy obu drużyn schodzą do szatni, ale za 10 minut wrócą, bo niedługo zaczynamy jeden z ciekawszych meczów tej kolejki grupy czwartej.

Na ławce rezerwowych gości siedzą: Strączek, Michota, Ceglarz, Kajpust, Darmochwał, Nowak oraz Rymek.

Trwa rozgrzewka na stadionie Hutnika. W składzie Motoru niespodzianką wyjdaje się miejsce tylko na ławce Piotra Ceglarza. W końcu ostatnio były zawodnik Stali Rzeszów strzelił dwie bramki w starciu z liderem - Koroną II Kielce. Z drugiej strony w jego miejsce do składu wskoczył Grzegorz Bonin.

Hutnik Kraków - Motor Lublin 1:0 (0:0)

Bramki: Kołodziej (86).

Hutnik: Zając - Jaklik, Kołodziej, Garzeł, Tetych, Reczulski, Gamrot, Świątek, Kurek (80 Pyciak), Matysek (46 Antoniak), Linca.

Motor: Olszewski - Gruszkowski, Łukasik, Grodzicki, Brzyski, Kunca (73 Nowak), Swędrowski, Kumoch (66 Rymek), Duda, Bonin (83 Darmochwał), Paluch (75 Michota).

Żółte kartki: Tetych, Linca, Pyciak - Duda, Kunca, Brzyski, Swędrowski, Grodzicki.

Czerwona kartka: Duda (Motor, 89 min, za drugą żółtą).

Sędziuje: Albert Bińkowski (Skarżysko-Kamienna).

Miał lepkie ręce. Odpowie w multirecydywie

Okradał kobiety na cmentarzu, zrywał naszyjniki z szyi i zabrał pieniądze przedszkolnej pedagog. Teraz może posiedzieć za kratkami nawet kilkanaście lat.

Wyczekiwany przetarg ogłoszony. PKP sypią milionami na remont dworca

Wyczekiwany przetarg w końcu został ogłoszony. Kolejowa spółka szuka firmy, która wyremontuje dworzec PKP w Łukowie. W środku powstanie sala widowiskowa Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Najpierw samochodem, a potem pieszo. Tak pijany kierowca uciekał przed policją

37-latek miał ponad dwa promile i brak uprawnień do kierowania pojazdem. Grozi mu więzienie

Pożar ciężarówki na drodze ekspresowej. Są utrudnienia

Na drodze S12/S17 doszło do pożaru pojazdu dostawczego. Zablokowany jest prawy pas ruchu

Renomowana strzelnica w Lublinie SCHRON

Szukasz ekscytującej rozrywki w Lublinie? Znudziły Ci się zwykłe wyjścia do kina, restauracji, czy na basen i potrzebujesz odrobiny adrenaliny? Jest na mapie Lublina miejsce, gdzie można świetnie bawić się zarówno samemu, jak i z grupą przyjaciół.

Czym jest postcrossing? Czy to dobry pomysł na hobby?

Na pewno wiele osób zastanawia się, czym jest postcrossing. To międzynarodowy projekt, który pozwala na wysyłanie i otrzymywanie pocztówek od osób na całym świecie. Jego historia zaczęła się w roku 2005 za sprawą Portugalczyka Paulo Magalheasa. Dzisiaj w programie zarejestrowanych jest kilkaset tysięcy osób z ponad 200 krajów.

Silna chmura burzowa przeszła w niedzielę wieczorem przez powiat opolski i wschodnią cześć powiatu lubelskiego

Grad zniszczył lubelskie uprawy malin. Dramat w owocowym zagłębiu

Niedzielny grad zdewastował uprawy owoce w okolicach Opola Lubelskiego, Chodla, Przytyku, Białowody, Wandalina, Chruśliny, Urzędowa, Bełżyc. Dziś do rolników jedzie Krzysztof Komorski, wojewoda lubelski.

Granica nie do przejścia dla wroga. Presja nielegalnej migracji rośnie

Rząd chce jeszcze bardziej umacniać polską granicę z Białorusią. Specjalne fortyfikacje mają odstraszyć wroga. „Tarcza Wschód” pochłonie 10 mld złotych.

Cenna wygrana Granicy Dorohusk. Wyniki chełmskiej klasy okręgowej

Bug Hanna podzielił się punktami z Unią Rejowiec. Skromna zwycięstwo Granicy Dorohusk w Izbicy z Ruchem. Brat Siennica Nadolna rozbił outsidera Unię Białopole, a Spółdzielca Siedliszcze zremisowała z Orzeł Srebrzyszcze 1:1

Budowa Lubelskiego Lipca ’80 trwa od roku. Wykonano 1/3 planu
LUBLIN

— Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem — mówi wiceprezydent Artur Szymczyk. Przedłużenie ulicy Lubelskiego Lipca ’80 połączy dworzec metropolitalny i Arenę Lublin z ulicą Krochmalną.

Jak zlecić transport ładunku do Austrii?

Przygotowanie ładunku do przewozu jest tylko jednym z kilku czynności, które należy wykonać. Czeka Cię jeszcze zapewnienie pełnej dokumentacji, wybór firmy transportowej i określenie sposobu przewozu towaru. Sięgnij po kompletny poradnik, który pomoże Co zlecić transport ładunku do Austrii w 5. krokach!

Lubelskie sokoły z nowoczesnym sprzętem

Shani, Borowy oraz Chmielowa zostały "ubrane" w nowoczesne nadajniki telemetryczne, które pozwolą monitorować ich życie po opuszczeniu gniazda.

Rafał Zwolak

Ile zarobi nowy prezydent Zamościa? Trochę mniej niż poprzednik

O około 300 złotych niższe pobory będzie otrzymywał Rafał Zwolak w porównaniu z Andrzejem Wnukiem, swoim poprzednikiem na stanowisku prezydenta Zamościa.

Kradli sprzęt budowlany i rolniczy. Grozi im do 10 lat więzienia

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali grupę przestępczą, która zajmowała się kradzieżami maszyn rolniczych i budowlanych. Skradziony sprzęt legalizowali metodą na tzw. klona

Jestem z Lubartowa. To moje miejsce
MAGAZYN

Najważniejsze jest odnalezienie swojego miejsca, akceptacja tego miejsca i akceptacja siebie takim, jakim człowiek jest. Porządek z samym sobą. To nas zabezpiecza przed różnymi przeciwnościami losu – ROZMOWA z Markiem Danielkiewiczem, poetą, prozaikiem i malarzem, który 18 maja o godz. 16 będzie miał benefis w Muzeum Ziemi Lubartowskiej