Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

25 lipca 2020 r.
18:29

Wisła Puławy – Stal Kraśnik 3:0. Wystarczyła pierwsza połowa

(fot. KS WISŁA PUŁAWY)

W starciu naszych trzecioligowców zdecydowanie lepiej wypadli podopieczni Mariusza Pawlaka. Duma Powiśla pokonała w próbie generalnej przed nowym sezonem Stal Kraśnik 3:0. A wszystkie gole zdobyła w przeciągu 33 minut.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Drużyna Bohdana Bławackiego rozpoczęła okres przygotowawczy od serii czterech, pewnych zwycięstw. Niestety, kiedy przyszło do meczów z bardziej wymagającymi przeciwnikami tak łatwo o wygrane już nie było.

Stal kończy okres przygotowawczy kiepską passą trzech kolejnych porażek. Najpierw było 1:3 z Siarką Tarnobrzeg, w środę 1:4 z beniaminkiem naszej grupy III ligi ŁKS Łagów 1:4, a teraz 0:3 w Puławach.

Duma Powiśla rozegrała za to w lecie cztery mecze kontrolne. I wszystkie rozstrzygnęła na swoją korzyść. W sobotę szybko otworzyła wynik. Już w 13 minucie Adrian Paluchowski zagrał do Bartłomieja Bartosiaka, a tego drugiego we własnym polu karnym „wyciął” Jakub Gajewski. Arbiter nie miał innego wyjścia, jak wskazać na „wapno”. Z 11 metrów nie pomylił się Krystian Puton. Co ciekawe, ten zawodnik trafiał do siatki rywali we wszystkich, czterech występach przy okazji sparingów.

Na kolejne bramki w sobotnich zawodach trzeba było poczekać do 30 minuty. Wówczas z dobrej strony pokazał się Emil Drozdowicz, który sfinalizował dośrodkowanie z rzutu rożnego celną główką. Minęło 180 sekund i ten sam gracz w bardzo podobny sposób ustalił rezultat starcia ze Stalą na 3:0. W drugiej połowie gospodarze mogli poprawić wynik, ale zabrakło im zimnej krwi pod bramką przeciwnika.

Za tydzień podopieczni trenera Pawlaka rozpoczną nowy sezon od domowego spotkania z Wólczanką Wólka Pełkińska (godz. 18). Drużyna niebiesko-żółtych zagra za to w Kraśniku z rezerwami Korony Kielce (niedziela, godz. 16).

Wisła Puławy – Stal Kraśnik 3:0 (3:0)

Bramki: K. Puton (13-z karnego), Drozdowicz (30, 33).

Wisła: Kołotyło (75 Owczarzak) – Cheba (78 Piotrowski) Kiczuk, Pielach, Pigiel, K. Puton (86 Konc), Skałecki, Kacprzycki, Drozdowicz (62 Zając), Bartosiak (62 W. Puton), Paluchowski.

Stal: Borusiński − Gajewski, Dwórzyński, Tadrowski, Dyszy, Michalak, Skrzyński, Popiołek, Cygan, Czelej, Zawierucha oraz Rabin, Misiak, Bartoś, Pietrzyk, Kurkiewicz, Nastałek.

e-Wydanie

Pozostałe informacje

To nie mail od ZUS. Uważaj, w co klikasz

To nie mail od ZUS. Uważaj, w co klikasz

Oszuści znów próbują podszywać się pod Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Wysyłają maile, w których nakłaniają do podania danych logowania i karty kredytowej. ZUS przypomina: nie wysyłamy takich próśb.

Rozwój usług społecznych w regionie – planowany nabór wniosków  o dofinansowanie w ramach Funduszy Europejskich!

Rozwój usług społecznych w regionie – planowany nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Funduszy Europejskich!

Pomoc przy codziennych czynnościach, całodobowa opieka, wsparcie obszarów, gdzie dostęp do usług społecznych jest utrudniony, wręcz niemożliwy - tego typu działania zostaną objęte wsparciem w ramach Działania 8.5 Usługi społeczne programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027. Wraz z początkiem wiosny rusza nabór wniosków!

Polski Cukier AZS UMCS Lublin zaczyna fazę play-off od meczów z Gorzowem

Ruszają play-offy, Polski Cukier AZS UMCS podejmie rywalki z Gorzowa

Polski Cukier AZS UMCS w sobotę i niedzielę rozegra pierwsze mecze (oba o godz. 20) w fazie play-off. Rywalem lublinianek będzie PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wielkopolski.

Najlepsze kable do przesyłania obrazu – wszystko, co musisz wiedzieć o HDMI i DisplayPort

Najlepsze kable do przesyłania obrazu – wszystko, co musisz wiedzieć o HDMI i DisplayPort

By móc cieszyć się najlepszym obrazem i dźwiękiem, warto zadbać nie tylko o posiadanie nowoczesnego sprzętu multimedialnego, ale także odpowiednich akcesoriów, w tym właściwie dobranych kabli. Wpływa to na jakość wyświetlania, stabilność połączenia oraz ogólny komfort użytkowania. Najpopularniejsze rozwiązania to przewody ze złączami HDMI i DisplayPort. Dowiedz się na ich temat więcej!

Co to jest SIM swapping i jak może zagrozić Twoim danym?

Co to jest SIM swapping i jak może zagrozić Twoim danym?

Na atak cyberprzestępców narażeni są właściwie wszyscy użytkownicy telefonów komórkowych. Oszuści ciągle znajdują nowe sposoby na wyłudzanie wrażliwych danych, czego konsekwencją są nie tylko straty finansowe. Czym jest SIM swapping? Czego należy się wystrzegać? Upewnij się, że nie popełniasz powszechnych błędów.

PepHub – Twoje centrum wygodnych zamówień i atrakcyjnych korzyści

PepHub – Twoje centrum wygodnych zamówień i atrakcyjnych korzyści

PepHub to innowacyjna platforma sprzedażowa stworzona przez PepsiCo z myślą o klientach biznesowych. Właściciele restauracji, menedżerowie punktów gastronomicznych oraz inni partnerzy handlowi znajdą tu kompleksowe narzędzie, które nie tylko usprawni codzienną pracę, ale także otworzy drzwi do wielu dodatkowych korzyści. Dzięki temu w prosty i szybki sposób zamówisz produkty znanych marek, takich jak Pepsi, Lipton, Mirinda, Lay’s, Cheetos, Doritos i wielu innych. Wystarczy się zalogować, aby korzystać z personalizowanych ofert, zbierać punkty lojalnościowe i wymieniać je na atrakcyjne nagrody. Co jeszcze oferuje ta platforma? Poznaj jej możliwości!

Dzień z  życia 78-latka: Na stacji paliw rozlał benzynę i odpalił zapalniczkę

Dzień z życia 78-latka: Na stacji paliw rozlał benzynę i odpalił zapalniczkę

78-latek próbował "wysadzić" stację paliw we Włodawie. Najpierw specjalnie rozlał benzynę, a później rzucił na to zapalniczkę. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Bieg Zielonych Sznurowadeł to jeden z najbardziej popularnych półmaratonów organizowanych na Lubelszczyźnie. Od lat łączy biegaczy oraz osoby uprawiające nordic walking

Zielone sznurowadła z nową trasą i organizatorem. Duże bieganie w Puławach

Setki biegaczy i kijkarzy w sobotę, 15 marca, pojawi się na starcie tegorocznego, jedenastego już Biegu Zielonych Sznurowadeł w Puławach. Po raz pierwszy imprezy nie zorganizuje fundacja BezMiar. Jest też nowe miejsce startu i mety oraz nowe, malownicze trasy.

Zbyszek, to brzmi dumnie
Zdjęcia
galeria

Zbyszek, to brzmi dumnie

Zbigniew „Zbyszek” Jurkowski po raz jedenasty wezwał swoich imienników do Lublina na coroczny zjazd. Było wesoło, a cebularze zrobiły atmosferę. Nikomu nawet nie przeszkadzało, że Zbyszkowie spotkali się w Lubelskim Trybunale Koronnym w dniu imienin Krystyny i Bożeny - na kilka dni przed corocznym świętem imienników radnego Jurkowskiego wypadającym 17 marca.

Milionowe inwestycje i innowacje. MPWiK stawia na przyszłość
film

Milionowe inwestycje i innowacje. MPWiK stawia na przyszłość

Artur Szymczyk, prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji jest dzisiejszym gościem programu Dzień Wschodzi. Rozmawiamy o innowacyjnych inwestycjach jakie w ostatnim czasie miały miejsce w przedsiębiorstwie, ale także o tym, w jakim stanie znajduje się obecnie miejska infrastruktura wodociągowa.

Mieli sprawdzić kamerę termowizyjną, padł śmiertelny strzał. Myśliwy skazany

Mieli sprawdzić kamerę termowizyjną, padł śmiertelny strzał. Myśliwy skazany

Sąd Okręgowy w Zamościu utrzymał w mocy wyrok dwóch lat i dwóch miesięcy więzienia dla myśliwego za nieumyślne spowodowanie śmierci 64-latka na polowaniu w Piaskach Szlacheckich. Mężczyzna został postrzelony w głowę, gdy siedział na tylnej kanapie w aucie.

Joanna Andruszak jest jedną z lepszych kołowych w Polsce

Czas na grupę mistrzowską. MKS FunFloor gra u siebie z Energą Startem Elbląg

MKS FunFloor rozpoczyna rywalizację w grupie mistrzowskiej. Szanse podopiecznych Pawła Tetelewskiego na tytuł są jednak iluzoryczne.

Stary dworzec PKS w Lublinie będzie działać. Marszałek czeka na ruch prezydenta

Stary dworzec PKS w Lublinie będzie działać. Marszałek czeka na ruch prezydenta

W Lublinie nadal będą funkcjonować dwa dworce. Powód jest prosty – pieniądze – mówi dla Dziennika Wschodniego marszałek województwa Jarosław Stawiarski.

Po meczu z Legią piłkarze Motoru szykują się do kolejnego prestiżowego starcia, tym razem z Górnikiem w Zabrzu

Motor kontra Górnik Zabrze. Obie drużyny chcą wygrywać na swoich zasadach

Piłkarze Motoru nie mają czasu na rozpamiętywanie wydarzeń z poniedziałkowego meczu z Legią. Już w sobotę czeka ich starcie z kolejną „firmą”. Tym razem zagrają na wyjeździe z Górnikiem Zabrze (godz. 17.30).

Bojowy wóz piechoty

Kapral Robert i sierżant Mateusz zginęli na poligonie. Jest wyrok dla kierowcy wozu

Jest wyrok dla żołnierza, który podczas ćwiczeń wojskowych na poligonie w Drawsku Pomorskim najechał wozem piechoty na swoich kolegów. Zginęli wówczas pochodzący z województwa lubelskiego kapral Robert i sierżant Mateusz.

BETCLIC III LIGA, GR. IV
20. KOLEJKA

Wyniki:

Podhale Nowy Targ - Wiślanie Skawina 4-0
Pogoń Sokół Lubaczów - Star Starachowice 1-3
Unia Tarnów - Avia Świdnik 2-3
Chełmianka - Wisłoka Dębica 1-2
Korona II Kielce - Podlasie Biała Podlaska 0-3
Sandecja Nowy Sącz - Wisła II Kraków 3-0
Świdniczanka Świdnik  - Czarni Połaniec 1-0
KSZO Ostrowiec Św. - Lewart Lubartów 2-1
Siarka Tarnobrzeg - KS Wiązownica 5-0

Tabela:

1. Sandecja 20 46 45-18
2. Podhale 20 44 44-26
3. KSZO 20 40 33-24
4. Siarka 20 39 34-20
5. Star 20 36 42-25
6. Wisłoka 20 35 44-26
7. Podlasie 20 33 33-24
8. Chełmianka 19 32 41-28
9. Avia 18 30 36-21
10. Korona II 19 29 31-29
11. Wiślanie 20 25 26-27
12. Wisła II 20 21 40-37
13. Pogoń Sokół 20 21 29-42
14. Czarni 20 20 26-43
15. Wiązownica 20 18 22-41
16. Świdniczanka 20 17 17-36
17. Lewart 20 11 17-46
18. Unia 20 3 14-61

ALARM24

Masz dla nas temat? Daj nam znać pod numerem:
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

kliknij i poinformuj nas!