Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
30 km dróg dwupasmowych – tak jest teraz. Ale za 8–10 lat lubelscy kierowcy będą mogli pędzić po 175 kilometrach takich szos. Zapał drogowców studzą jednak mieszkańcy, przez których domy i pola mają przebiegać nowe drogi.
Dzwonią nam kieliszki w regale - skarżą się mieszkańcy wieżowca przy ul. Wileńskiej 15. - Tylko patrzeć jak zaczną pękać ściany.
Kolejarze wciąż trzymają w tajemnicy nowy rozkład jazdy. W życie wchodzi 12 grudnia, a liczby przeznaczonych do likwidacji pociągów nie znają nawet związki zawodowe.
Ponad setka pługów śnieżnych, prawie 15 ton soli i ponad 4 tony solanki - drogowcy twierdzą, że są w pełni przygotowani do zimy. W tym sezonie na walkę ze śniegiem i gołoledzią na Lubelszczyźnie przeznaczyli 6 mln 700 tys. złotych
Zamykać osiedlowe śmietniki na kłódki czy nie? Spółdzielnie, zakładając zamki, obiecują niższe opłaty za wywóz odpadów. Ale mieszkańcy narzekają, że muszą nosić dodatkowy klucz. I często wcale śmietników nie zamykają.
W lewo? Bez szans! – denerwują się kierowcy próbujący wyjechać z ulicy Związkowej na Lubartów. Podobnie jest przy wszystkich skrętach w lewo na tym skrzyżowaniu. Miasto obiecuje zająć się regulacją świateł, jak tylko skończą się roboty drogowe.
Jestem w sypialniach wielu kobiet. Czasem w dwóch sypialniach jednej kobiety - mówi Janusz Wiśniewski, chemik i autor największego bestselleru ostatnich lat -\"Samotności w sieci”
Taksówkarz nie ma prawa w obrębie granic miasta przełączyć taksometru na taryfę podmiejską. Nawet jeśli przy drodze stoi znak „Taxi – 3 strefa”. Takie tablice to już przeżytek. Ale nie wszyscy kierowcy chcą o tym pamiętać.
Józia, Prycha, Gryka, Milka, Mosia - wielkie wygrane ostatniej Polagry. Mieszkają w Uhrusku i są oczkiem w głowie naukowców z katedry Hodowli Bydła Akademii Rolniczej. Jeśli taka krowa \"wyląduje” w oborze rolnika, będzie miał z niej podwójną korzyść. Oprócz mleka może liczyć na 250 euro unijnej dotacji rocznie