Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Ja sama wyczołgałam się na łokciach – opowiada Małgorzata Andrzejczak z Lublina, która wraz z trzema innymi osobami wróciła do Polski po wypadku autokaru na Węgrzech. Ale lekarze nie puścili jej do domu. Wraz z Anną Stańko musiała położyć się do szpitala.
Tomasz Rojek ma 29 lat. Jest żonaty, ma 5-letnią córkę Natalię. Od trzech lat choruje na białaczkę. Trzy tygodnie temu przeszedł przeszczep szpiku kostnego w klinice w Katowicach. Dziennik uruchomił akcję pomocy dla Tomka. Czytelnicy wciąż deklarują wpłaty na konto.
Ludmiła Rybałko urodziła się w północnej części Kazachstanu, 5 tys. km od Lublina, w Astrachance. Studiuje na piątym roku politologii UMCS. Jej marzeniem jest zostać w Polsce, uczciwie pracować i założyć rodzinę.
Mieszkańcy bloków przy ul. Rückemana w Lublinie nie mogą spokojnie spać i wypoczywać we własnych mieszkaniach. Powód? Wesołe miasteczko, które rozłożyło się w pobliżu przy ul. Lwowskiej.
Pozabijane deskami wyjścia na balkony, oderwane płyty i fragmenty muru – tak wyglądają balkony w mieszkaniach 36 lokatorów bloku przy ul. Łęczyńskiej 59 w Lublinie. Administracja zapewnia, że balkony są zabezpieczone. Ale mieszkańcy obawiają się o bezpieczeństwo bawiących się pod blokiem dzieci.
Tomasz Rojek ma 29 lat. Jest żonaty, ma 5- letnią córkę Natalię. Od trzech lat choruje na białaczkę. Jego choroba ma charakter nawrotowy. Teraz przebywa w szpitalu
Mamy najwyższej jakości wodę, którą można pić prosto z kranu! Centralne laboratorium Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie okazało się najlepsze spośród 84 innych placówek w kraju. W Bystrzycy zaś można łowić ryby.
Zawsze myślałam, że takie straszne, śmiertelne choroby dotykają tylko nieznanych mi ludzi. Teraz sama jestem chora - mówi Małgorzata Lasota.
Lubi swoją pracę, bo dobrze czuje się z ludźmi. Jest ambitna, konsekwentna, kreatywna. Całym sercem angażuje się w sprawy firmy. - Robię to co lubię. Sukces firmy, szczególnie w dzisiejszych, trudnych warunkach rynkowych, zależy od jakości potencjału ludzkiego - mówi Jolanta Grygiel, dyrektor ds. personalnych i administracyjnych w firmie Lubella SA w Lublinie.