![AdBlock](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/adblock-logos.png)
![](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/news/2021/2021-04/cd1582a73b378848b623efb62af65330_std_crd_830.jpg)
13 kwietnia o godz. 19 w ramach Rockowej Sceny Radia Centrum wystąpi popularna formacja Nocny Kochanek. Koncertu będzie można wysłuchać jedynie na antenie rozgłośni.
![AdBlock](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/adblock-logos.png)
Z powodu trwającej pandemii zespół wyruszył w nietypową trasę koncertową. Artyści grają na żywo w siedzibach polskich rozgłośni radiowych, a ich akustycznych występów można wysłuchać jedynie na antenie. Dziś muzycy wystąpią w lubelskim Radiu Centrum.
Nocny Kochanek to jeden z nielicznych polskich zespołów metalowych, którego członkowie tworzą muzykę, a przede wszystkim teksty, z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku zazwyczaj kojarzonego z heavy metalem.
![e-Wydanie](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/public/dziennikwschodni.pl/e-wydanie-artykul.png)