I LIGA

Sebastian Rudol (Motor Lublin): W derbach nie będzie emocji w stylu to my wam teraz pokażemy

Rozmowa z Sebastianem Rudolem, piłkarzem Motoru Lublin

Goncalo Feio (Motor Lublin): Praca piłkarzy spowodowała, że patrzy się na nas inaczej niż na beniaminka

Motor zrobił swoje i pokonał w zaległym meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1. Dzięki temu awansował na trzecie miejsce w tabeli, a do lidera traci tylko dwa „oczka”. Jak spotkanie oceniają trenerzy obu ekip?

Motor Lublin wywalczył trzy punkty w Bielsku-Białej i wskoczył na podium

Zaległości odrobione. Motor zrobił swoje i pokonał w środę Podbeskidzie 2:1. Kolejne trzy punkty dały drużynie Goncalo Feio awans na trzecie miejsce w tabeli.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Motor Lublin 1:2 (zapis relacji na żywo)

Motor pokonał w środę Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1, a dzięki wygranej wskoczył na trzecie miejsce w tabeli.

Motor gra dzisiaj z Podbeskidziem, u „Górali” znowu trzęsienie ziemi

Czas nadrobić zaległości z jesieni. Motor już w środę rozegra kolejny mecz o punkty. Znowu będzie musiał wybrać się w podróż do Bielska-Białej. Spotkanie z Podbeskidziem zaplanowano na godz. 18. Transmisja na platformie Polsat Box Go.

To czego nie było w pierwszej połowie, to determinacja. Opinie po meczu Chrobry Głogów - Górnik Łęczna

Górnik Łęczna wygrał drugie spotkanie w tym roku. Tym razem pokonał w Głogowie Chrobrego 1:0. Jak spotkanie oceniają trenerzy obu ekip?

Goncalo Feio przeprasza byłego prezesa i rzeczniczkę prasową Motoru Lublin

Zgodnie z werdyktem Najwyższej Komisji Odwoławczej Polskiego Związku Piłki Nożnej, trener Motoru Goncalo Feio musiał przeprosić byłego prezesa klubu z Lublina Pawła Tomczyka, a także Paulinę Maciążek, która pełniła funkcję rzeczniczki prasowej. W poniedziałek przeprosiny pojawiły się na oficjalnej stronie internetowej żółto-biało-niebieskich.

Górnik Łęczna dominował w pierwszej połowie, cierpiał w drugiej, ale wygrał w Głogowie [zobacz bramkę]

Bardzo dobra pierwsza połowa i niepotrzebne nerwy w drugiej. Przed przerwą meczu Chrobry Głogów – Górnik Łęczna, gości można było ganić wyłącznie za brak skuteczności, bo prowadzili „tylko” 1:0. Po zmianie stron role się odwróciły i to gospodarze mocno napierali. Punktu jednak nie uratowali.

Górnik Łęczna gra dzisiaj z Chrobrym Głogów. Strefa barażowa coraz bliżej

Po meczach kandydatami do czołowych lokat na zapleczu ekstraklasy, Górnik Łęczna zmierzy się z niżej notowanym rywalem. W poniedziałek o godz. 18 zielono-czarni zagrają w Głogowie z tamtejszym Chrobrym, obecnie piątą drużyną od końca.

Ponad 5,5 tysiąca widzów oglądało z trybun pierwszy domowy mecz Motoru Lublin [zdjęcia]

Motor w sobotni wieczór zagrał po raz pierwszy w 2024 roku mecz o punkty. Drużyna Goncalo Feio, jak zwykle dostarczyła kibicom sporej dawki emocji. Ostatecznie żółto-biało-niebiescy wygrali 1:0 po golu z 90 minuty Dariusza Kamińskiego. Spotkanie z wysokości trybun oglądało dokładnie 5629 widzów. Szukajcie się na naszych zdjęciach!

Goncalo Feio (Motor Lublin): Zarządzanie kadrą będzie polegało na tym, żeby być sprawiedliwym

Motor Lublin w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry zdobył gola w meczu z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza i pokonał rywali 1:0. Jak sobotnie spotkanie oceniają trenerzy obu drużyn?

Domowa inauguracja Motoru Lublin za trzy punkty, niech żyje rezerwa

Nie był to łatwy mecz, ale najważniejsze, że Motor odpowiedział po porażce w Katowicach zwycięstwem. Piłkarze Goncalo Feio pokonali Bruk-Bet Termalikę 1;0, po golu z 90 minuty Dariusza Kamińskiego.

Dariusz Kamiński (Motor Lublin): Po falstarcie każdy chce zagrać jak najszybciej

Rozmowa z Dariuszem Kamińskim, piłkarzem Motoru Lublin

Motor Lublin w sobotę zagra z Bruk-Bet Termaliką. „Są kluby, które powinny czuć więcej presji niż my”

Motor na inaugurację drugiej części sezonu przegrał z GKS Katowice 0:2. Piłkarze Goncalo Feio tym razem nie będą musieli jednak długo czekać na kolejny mecz. Na boisku pojawią się już w sobotę. Na Arenie Lublin zmierzą się z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (godz. 17.30)

Z Motoru Lublin do Chełmianki, czyli czwarty transfer trzecioligowca

Od dawna było przesądzone, że Marcel Złomańczuk w zimie zamieni Motor Lublin na trzecioligową Chełmiankę. W środowy wieczór biało-zieloni w końcu potwierdzili transfer młodzieżowca.

Pavol Stano (Górnik Łęczna): Pokazaliśmy dobrą grę w piłkę

Górnik Łęczna odrobił ligowe zaległości i w zaległym meczu 17. kolejki pokonał pewnie na swoim stadionie GKS Tychy. Jak wtorkowe spotkanie podsumowali obaj szkoleniowcy?

Trenerski nos Pavola Stano. Górnik Łęczna wygrywa ważne spotkanie

Po inauguracyjnym, bezbramkowym remisie z Miedzią Legnica, Górnik Łęczna pokonał na swoim stadionie w zaległym meczu 17. kolejki aspirujący do awansu GKS Tychy

Górnik Łęczna nie zwalnia tempa. Dzisiaj zaległy mecz z GKS Tychy

Po bezbramkowej inauguracji rundy wiosennej Górnik Łęczna we wtorek odrobi zaległości z poprzedniej rundy

Goncalo Feio (Motor Lublin): Odpowiedzialność za porażkę w Katowicach biorę w pełni na siebie

Pierwszy mecz o punkty w 2024 roku nie poszedł po myśli piłkarzy i kibiców Motoru Lublin. Drużyna Goncalo Feio w poniedziałkowy wieczór przegrała na inaugurację wiosny 0:2 z GKS Katowice. Jak trenerzy obu ekip oceniają spotkanie?

Motor Lublin zaczął wiosnę od porażki w Katowicach

Nieudany występ Motoru w Katowicach. W swoim pierwszym meczu ligowym w 2024 roku piłkarze Goncalo Feio musieli uznać wyższość tamtejszego GKS, z którym przegrali 0:2.

Nieudana inauguracja. GKS Katowice – Motor Lublin 2:0 (zapis relacji na żywo)

Zapraszamy na relację na żywo z meczu GKS Katowice - Motor Lublin. Początek spotkania już w poniedziałek o godz. 18.

Motor wraca do walki o ligowe punkty. Dzisiaj wyjazdowy mecz z GKS Katowice

Po 65 dniach przerwy Motor wraca do walki o ligowe punkty. Na dzień dobry w 2024 roku piłkarze Goncalo Feio zagrają w Katowicach z tamtejszym GKS. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.

Pavol Stano (Górnik Łęczna): Jestem zadowolony z podejścia moich zawodników

Pavol Stano zadebiutował jako trener Górnika Łęczna w Fortuna I Lidze. Pod wodzą Słowaka zielono-czarni bezbramkowo zremisowali z Miedzią Legnica, a trener w swoim pierwszym meczu na ławce trenerskiej dostał kontrowersyjną żółtą kartkę. Jak piątkowe spotkanie oceniają obaj szkoleniowcy?

Goncalo Feio kontra Paweł Tomczyk. Wyższa kara dla trenera Motoru Lublin

Wygląda na to, że sprawa Goncalo Feio i Pawła Tomczyka wreszcie dobiegła końca. Najwyższa Komisja Odwoławcza Polskiego Związku Piłki Nożnej w piątek zaostrzyła karę dla trenera Motoru Lublin – poinformował portal weszlo.com. Kibice mogą jednak spać spokojnie, bo szkoleniowiec będzie mógł normalnie prowadzić drużynę w rundzie wiosennej.

Górnik Łęczna ma nowego zawodnika. Ogłosił to w przerwie meczu z Miedzią Legnica

Górnik Łęczna ogłosił jeszcze jeden zimowy transfer. Zaskakująca była jednak forma bo klub poinformował o tym… w przerwie meczu z Miedzią Legnica