![AdBlock](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/adblock-logos.png)
![](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/news/2024/2024-02/0d6f1764ec4973d97771eea957eaa710_std_crd_830.jpg)
Koncert jest planowany na drugą połowę maja, ale bilety już można kupować. Legendarny zespół Stare Dobre Małżeństwo wystąpi w Zamojskim Domu Kultury.
![AdBlock](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/adblock-logos.png)
Tej grupy nie trzeba przedstawiać nikomu, kto lubi muzykę z kręgu piosenki poetyckiej i folkowej ballady. Zespół prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego działa już na scenie muzycznje od przeszło trzech dekad, ciesząc się niesłabnącą popularnością.
W Zamościu (25 maja, godz. 18) muzycy wystąpią w składzie: Krzysztof Myszkowski – śpiew, gitara, harmonijka ustna, Wojciech Czemplik – skrzypce, Tomasz Pierzchniak – kontrabas, gitara basowa i Bolesław Pietraszkiewicz – gitary.
Bilety wstępu na koncert w ZDK kosztują 120 zł i są już w sprzedaży. Można je kupować w sekretariacie domu kultury lub online.
![e-Wydanie](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/public/dziennikwschodni.pl/e-wydanie-artykul.png)