![AdBlock](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/adblock-logos.png)
![](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/news/2015/2015-01/20150127-zamosc-150129641_f732d.jpeg)
Policjanci poszukują zaginionej 76-letniej Anieli Małek z Andrzejówki (pow. biłgorajski). Kobieta cierpi na zaniki pamięci.
![AdBlock](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/adblock-logos.png)
Kobieta ma 158 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, waży ok. 55 kg, ma włosy siwe do ramion. W dniu zaginięcia ubrana była w czarne kozaki, spódnicę za kolana, ciemną kurtkę oraz chustkę na głowie.
W poszukiwaniach biorą udział policjanci, strażacy, mieszkańcy oraz przewodnicy z psami tropiącymi, którzy przeczesują łąki, lasy oraz pobliskie miejscowości.
Policja apeluje do wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu pobytu zaginionej bądź posiadają jakiekolwiek informacje na jej temat o niezwłoczny kontakt z Komenda Powiatową Policji w Biłgoraju pod nr telefonu (84) 68-68-210 bądź najbliższą jednostka policji pod numerami alarmowymi 112/997.