![AdBlock](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/adblock-logos.png)
Wodzisław Śląski, Rybnik, Katowice (woj. śląskie). 15- i 17-latek z Wodzisławia Śląskiego zostali ugodzeni nożem. Nastolatkowie zostali przetransportowani do szpitali. Jak informuje policja, prawdopodobnym sprawcą jest 12-latek. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane, a sprawą zajmie się sąd rodzinny.
![AdBlock](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/adblock-logos.png)
– W wyniku prowadzonych czynności operacyjnych udało się ustalić prawdopodobnego sprawcę, to 12-letni chłopiec. Policjanci zastali go w jego mieszkaniu, tam też zabezpieczyli nóż i odzież – poinformowała asp. sztab. Małgorzata Koniarska z policji w Wodzisławiu Śląskim.
Poszkodowani nastolatkowie z ranami kłutymi w okolicach klatki piersiowej zostali przetransportowani do szpitali: młodszy do placówki w Rybniku, starszy - Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym - do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach.
Jak informują lekarze, stan poszkodowanych jest stabilny.
![e-Wydanie](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/public/dziennikwschodni.pl/e-wydanie-artykul.png)