To naprawdę nietypową produkcją. Na pierwszy rzut oka nie różni się ona od wielu innych darmowych gier logicznych. Posiada jednak to coś, co przykuwa do monitora na długi czas.
Gdzie jest odpływ?!
Jednakowa taktyka niestety nie zawsze się sprawdza i często należy wyczuć
moment, aby szybko utworzyć kombinację kulek. Nie można zapominać o limicie glutów. Jeżeli zużyjemy ich zbyt dużo, to do odpływu nie trafi wymagana liczba. W tym wszystkim najważniejsza pozostaje grawitacja. Przykładowo kiedy chcemy utworzyć most należy wziąć pod uwagę wsporniki, a gdy wysokie konstrukcje - solidne fundamenty.
Nie wygląd się liczy
World of Goo to świetna, bardzo ciekawie wykonana produkcja. Widać, że twórcy nie cierpieli na brak pomysłów. Można ją polecić dosłownie każdemu. Sprawia, że zapaleni gracze, jak i laicy będą się przy niej dobrze bawić. Nieraz potrafi trochę zdenerwować, gdy prawie idealna konstrukcja przez złe ustawienie jednego gluta zawali się. Dlatego też, często możemy powtarzać dany etap. Mimo to, poziom trudności został odpowiednio zbalansowany. Polecałbym granie w WoG wraz z przyjaciółmi. Główkowanie, gdzie postawić kolejną kulkę pobudzi rozbawi całą grupę.
Krótko - gra dla każdego i jeszcze za śmieszne pieniądze - 20zł.