![AdBlock](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/adblock-logos.png)
![](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/news/2014/2014-07/20140711-krajswiat-140719918_29b7b.jpeg)
Często wybieramy je jadąc nad morze czy do Warszawy i co najważniejsze nie musimy za nie płacić - chodzi o odcinki autostrad A1 i A2. Po niektórych z nich można poruszać się bezpłatnie, na innych obowiązują opłaty.
![AdBlock](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/adblock-logos.png)
Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Często wybieramy je jadąc nad morze czy do Warszawy i co najważniejsze nie musimy za nie płacić - chodzi o odcinki autostrad A1 i A2. Po niektórych z nich można poruszać się bezpłatnie, na innych obowiązują opłaty.
Po godzinie 15 klienci galerii Olimp zostali wyproszeni z budynku. Włączyły się tam syreny ostrzegawcze.
Policjanci z Radzynia Podlaskiego ustalili kto stoi za groźbami spalenia domu jednego z mieszkańców miejscowości Borki. Teraz grozi im nawet 3 lata więzienia.
Podczas ostatniego posiedzenia sejmu został poruszony temat utworzenia oddziału onkologicznego w chełmskim szpitalu. Prezydent Chełma jednak szybko stonował emocje, określając pomysł ciężkim do realizacji a wręcz nierealnym.
Sushi to jedno z najbardziej rozpoznawalnych dań kuchni japońskiej, które od lat cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. W Lublinie również można zjeść dobre sushi. Gdzie? Podpowiadamy w naszym rankingu.
Nie ma dnia bez informacji o kolejnych oszustwach w Internecie. Mechanizm działania przestępców jest podobny, ale mimo tego nabierają się kolejne osoby. Tym razem 40-latka z powiatu bialskiego.
Mundurowi chcą skontrolować jak największą liczbę kierowców. Chodzi o poprawę bezpieczeństwa.
Może być stosowany jako suplement diety lub jako kosmetyk, a przy tym pomaga w leczeniu gronkowca. Preparat został opatentowany w grudniu i już zdobył uznanie na świecie.
To było pierwsze archiwum otwarte w miejscu po obozie. Dzisiaj jego tajemnice może poznać każdy z nas.
W meczu 22. kolejki ChKS Chełm zagra na wyjeździe z Astrą Nowa Sól. Spotkanie rozpocznie się w sobotę, o godzinie 17.
Poszło o internetowego mema, na którym proboszcz porównał obecną minister ds. równości do narodowo-socjalistycznej młodzieży z czasów Hitlera. Batalia trwała dwa lata.
Podobno może być gorsza niż klasówka, a także wywoływać u dziecka niepotrzebny stres. Innego zdania są duchowni, według których zagrożenia nie ma.
W piątek Górnik Łęczna rozegrał ostatni zimowy mecz kontrolny. Na Stadionie Ludowym w Sosnowcu zielono-czarni zremisowali 2:2 z tamejszym Zagłębiem. Jak spotkanie podsumował trener Pavol Stano i zawodnicy?
Nie ma właściwie dnia bez informacji o kolejnym oszustwie na inwestycje np. w akcje znanych spółek. Choć wiele się o tym mówi, coraz częściej tracimy oszczędności życia. Takie sytuacje zdarzają się bez względu na wiek, czy wykształcenie.
W hicie 24. kolejki Bogdanka LUK Lublin, mimo że prowadziła już 2:0 w setach, ostatecznie przegrała z PGE Projektem Warszawa 2:3. Po tym spotkaniu lublinianie na pewno będą mieli siatkarskiego kaca, szczególnie, że w drugiej partii zmietli stołecznych z boiska wygrywając 25:11.
Dzisiejszej nocy w lubelskim hotelu Luxor & Atelia bawią się uczniowie ostatnich klas V LO im. Marii Skłodowskiej-Curie z ul. Lipowej w Lublinie. Studniówkę rozpoczęli od poloneza. Zrobiliśmy im kilka pamiątkowych zdjęć.