![AdBlock](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/adblock-logos.png)
![](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/news/2021/2021-08/c8dd619e8d6cc91f33382f10e95a3988_std_crd_830.jpg)
Ul. Herberta doczeka się równej nawierzchni jezdni i chodników. Zarząd Dróg i Mostów wybrał firmę, która zajmie się remontem ulicy.
![AdBlock](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/adblock-logos.png)
Prace wykona Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów, które dostanie od miasta nieco ponad 1,4 mln zł zapłaty. Remontowany ma być 400-metrowy odcinek drogi między ul. Zemborzycką a ul. Dunikowskiego.
Kierowcy mogą się spodziewać wymiany zniszczonego asfaltu, poszerzenia parkingu i nowych miejsc parkingowych równoległych do jezdni. Natomiast po zachodniej stronie jezdni wyznaczony zostanie na chodniku ciąg pieszo-rowerowy. Efekt końcowy powinniśmy zobaczyć najpóźniej za cztery miesiące.
![e-Wydanie](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/public/dziennikwschodni.pl/e-wydanie-artykul.png)