SKOKI NARCIARSKIE

Kamil Stoch nie może być zadowolony ze swojego występu w piątkowych kwalifikacjach

66 TCS. Pięciu Polaków w konkursie w Obersdorfie

Kamil Stoch, Maciej Kot, Piotr Żyła, Stefan Hula i Dawid Kubacki wezmą udział w sobotnim, inauguracyjnym konkursie 66 Turnieju Czterech Skoczni. O dużym pechu może mówić ostatni z Polaków Jakub Wolny, który zajął 51 miejsce w kwalifikacjach

Kamil Stoch – lider reprezentacji Polski

Rusza 66 Turniej Czterech Skoczni. Czy Stoch obroni tytuł?

W sobotę w Oberstdorfie rozpoczyna się 66. Turniej Czterech Skoczni. Faworytem imprezy jest Richard Freitag. Polska wystawia sześciu reprezentantów

Siostrzeniec Adama Małysza wystąpi w Turnieju Czterech Skoczni

W składzie na Turniej Czterech Skoczni oprócz Kamila Stocha, Piotra Żyły, Dawida Kubackiego, Macieja Kota, Stefana Huli i Jakuba Wolnego pojawi się debiutant, Tomasz Pilch. Siostrzeniec Adama Małysza wystąpi w konkursie w Innsbrucku, a wcześniej pojedzie na zawody Pucharu Kontynentalnego do Engelbergu.

Kamil Stoch trzeci w Engelbergu (wideo)

Kamil Stoch zajął trzecie miejsce w sobotnim konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w szwajcarskim Engelbergu. Dla Polaka było to drugie w sezonie i 46. w karierze podium. Zawody wygrał Norweg Anders Fannemel, który o 0,1 punktu wyprzedził lidera cyklu Richarda Freitaga. W czołowej 10 znaleźli się również ósmy Dawid Kubacki i 10. Piotr Żyła.

Kamil Stoch czeka na pierwsze zwycięstwo w sezonie

Skoki narciarskie: Ostatni sprawdzian przed TCS

Rywalizacja przenosi się do Engelbergu. Nasi skoczkowie trenują tu już od kilku dni

Reprezentacja Polski w konkursie drużynowym musiała uznać jedynie wyższość Norwegii

Kamil Stoch drugi w Wiśle

Polscy skoczkowie nie zawiedli na inaugurację Pucharu Świata, która po raz pierwszy w historii odbyła się w Wiśle

Polacy na podium w konkursie drużynowym w Wiśle

Reprezentacja Polski w skokach narciarskich udanie rozpoczęła tegoroczny sezon. Kamil Stoch i spółka na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle zajęli wraz z Austriakami drugie miejsce w konkursie drużynowym. Tryumfowali dość niespodziewanie Norwegowie.

Letnia Grand Prix zakończyła się zwycięstwem Dawida Kubackiego, który potrzebował do tego udziału w zaledwie pięciu konkursach

Rusza PŚ w skokach. Kto faworytem w tym sezonie?

Nie fińskie Kuusamo, nie norweskie Lillehammer ani nie niemieckie Klingenthal, ale nasza polska Wisła będzie gościć najlepszych zawodników podczas inauguracyjnego weekendu Pucharu Świata w sezonie olimpijskim. Na starcie zobaczymy aż 12 Polaków, a kilku z nich powinno powalczyć o zwycięstwo

Kamil Stoch zajął drugie miejsce w Klasyfikacji Generalnej Pucharu Świata

Kamil Stoch kończy sezon na drugim miejscu

Stefan Kraft wygrał dwa ostatnie konkursy w Planicy i triumfował w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. W Pucharze Narodów nie było jednak mocnych na biało-czerwonych.

Kamil Stoch walczy o Kryształową Kulę

Stoch walczy o Kryształową Kulę. Transmisja na żywo, gdzie oglądać?

W piątek, sobotę i niedzielę w Planicy zostaną rozegrane ostatnie zawody Pucharu Świata w tym sezonie. Transmisja na żywo w TVP1 i Eurosporcie.

W piątek, sobotę i niedzielę zostaną rozegrane konkursy w Vikersund

Morderczy turniej Raw Air powoli zbliża się ku końcowi. Dziś karawana Pucharu Świata przenosi się do Vikersund, gdzie zostanie rozegrany konkurs drużynowy i indywidualny.

Morderczy maraton skoczków narciarskich w Skandynawii

Dziesięć dni, 16 punktowanych skoków. W sobotę rusza turniej Raw Air

Lahti: Polacy mistrzami świata w skokach!
film

Reprezentacja Polski zdobyła mistrzostwo świata w drużynowym konkursie skoków narciarskich podczas mistrzostw świata w Lahti.

Piotr Żyła zdobył brązowy medal mistrzostw świata

Piotr Żyła brązowym medalistą mistrzostw świata w Lahti!

Stefan Kraft wywalczył w czwartkowy wieczór drugi tytuł mistrza świata. Po tym, jak triumfował na normalnej skoczni, tym razem był najlepszy na dużym obiekcie. Srebro ponownie wywalczył Andreas Wellinger, a brązowy medal zdobył Piotr Żyła.

Kamil Stoch jest jednym z głównych faworytów do złota

Mistrzostwa świata w skokach narciarskich. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i Internecie

Dzisiaj kolejna odsłona mistrzostw świata. O godz. 17.30 zostanie rozegrany konkurs na dużej skoczni. Transmisja na żywo w TVP1 i Eurosporcie.

Kamil Stoch w Pjongczang stanął na podium po raz 43. w karierze i 11. w sezonie

Stefan Kraft wygrał próbę przedolimpijską w koreańskim Pjongczang

Nasz najlepszy reprezentant, Kamil Stoch, był trzeci.

Jan Ziobro może liczyć się w walce o czołowe miejsca

Skaczą w Korei. Polacy wśród faworytów

Jan Ziobro wygrał kwalifikacje w Pjongczang. Dzisiaj o godz. 11 pierwszy konkurs.

Maciej Kot po raz pierwszy w karierze wygrał zawody Pucharu Świata

Maciej Kot i Kamil Stoch rządzili na Okurayamie

Wyprawa do Japonii zakończyła się pełnym sukcesem. W sobotę zwyciężył Maciej Kot, a w niedzielę Kamil Stoch. Teraz skoczkowie przenoszą się do Korei Południowej

Piotr Żyła i jego koledzy z kadry narodowej cieszą się na zawody w Azji

Skoczkowie narciarscy w weekend będą skakać w Japonii

Najlepsi zawodnicy świata przenieśli się do Azji. W weekend konkursy Pucharu Świata zostaną rozegrane w Sapporo, a w środę i czwartek w Pjongczang

Piotr Żyła nie może już doczekać się lotów w Oberstdorfie

W weekend skoczkowie polatają na mamucie

W sobotę i niedzielę konkursy Pucharu Świata zostaną rozegrane na skoczni w Oberstdorfie, gdzie po modernizacji można latać bezpiecznie poza 225 metr

Nasi skoczkowie wygrali drużynowy Puchar Świata w Willingen
film

Reprezentacja Polski skoczków narciarskich w składzie Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Maciej Kot i Kamil Stoch wygrała konkurs drużynowy Pucharu Świata w Willingen.

Kamil Stoch w wielkim stylu wygrał po raz 20. w karierze

Skoki w Zakopanem: Polska druga, Stoch pierwszy!

Biało-Czerwoni w sobotę byli drudzy w konkursie drużynowym. W niedzielę, w zawodach indywidualnych, aż trzech z nich zajęło miejsca w pierwszej dziesiątce. Zwyciężył rewelacyjny Kamil Stoch

Kamil Stoch wygrał w Zakopanem. Czwarte zwycięstwo z rzędu
film

Kamil Stoch najlepszy w Zakopanem. Lider Pucharu Świata okazał się najlepszy na Wielkiej Krokwi, choć po pierwszej serii zajmował dopiero 6. miejsce.

Kamil Stoch
film

Skoki w Zakopanem. Stara skocznia, nowy profil, wielkie nadzieje

Kamil Stoch dzięki dwóm zwycięstwom w Wiśle został nowym liderem klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. W Zakopanem, w pierwszym konkursie po remoncie Wielkiej Krokwi, ma szansę, żeby jeszcze umocnić się w fotelu lidera

x-news/ Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem

Jak wygląda Wielka Krokiew z perspektywy skoczka (wideo)

Po zawodach w Wiśle rywalizacja w Pucharze Świata w skokach narciarskich przenosi się do Zakopanego.