Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

II LIGA

2 stycznia 2023 r.
14:46

Motor Lublin wzmacnia sztab szkoleniowy

Przemysław Jasiński dołączył do Motoru Lublin
Przemysław Jasiński dołączył do Motoru Lublin (fot. MOTORLUBLIN.EU)

Do zespołu dołączył trener Przemysław Jasiński, który będzie pełnić rolę jednego z asystentów Golcalo Feio

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Nowy asystent Portugalskiego szkoleniowca do tej pory pracował w występującej w PKO BP Ekstraklasie Pogonią Szczecin. W przeszłości prowadził tamtejsze drużyny młodzieżowe, a w ostatnim czasie pełnił rolę analityka pierwszego zespołu dowodzonego przez Kostę Runajcia i Jena Gustafssona. Okres jego pracy okazał się owocny, bo niedawno „Portowcy” cieszyli się z trzeciego miejsca w lidze.

Pod koniec zeszłego roku Jasiński pożegnał się jednak z klubem ze Szczecina. – Odejście z klubu po tylu latach jest bardzo trudne, ale moja decyzja została podjęta ze względu na chęć powrotu do pracy w roli trenera ściśle na boisku. Jako analityk nabrałem nowej, nieznanej mi wcześniej perspektywy spojrzenia na futbol i praca przy I drużynie bardzo rozwinęła mnie na wielu płaszczyznach – powiedział Jasiński cytowany przez klubowy portal Pogoni. – Chciałbym bardzo podziękować Dyrektorowi Adamczukowi oraz całemu sztabowi szkoleniowemu dzięki którym otrzymałem możliwość pracy w pierwszym zespole – kontynuuje Przemysław Jasiński. – Dziękuję zawodnikom, z którymi miałem przyjemność pracować przez ostatnie 2,5 roku, a także pracownikom klubu na każdym szczeblu, którzy codziennie za kulisami wykonują olbrzymią pracę, aby Pogoń była coraz silniejsza i rosła z każdym dniem. Szczególne podziękowania kieruję do całej rodziny Akademii Piłkarskiej Pogoni Szczecin, która ukształtowała mnie jako trenera i dzięki której mam możliwość realizować swoje trenerskie cele – dodał.

Teraz Jasiński będzie pomagać Gocalo Feio w osiągnięciu jak najlepszego wyniku w eWinner II Lidze. Nowy asystent trenera spotka się z lubelską drużyną na pierwszym treningu siódmego stycznia. Z kolei pierwszy mecz o punkty żółto-biało-niebiescy zagrają 24 lutego kiedy zmierzą się z Górnikiem Polkowice.

e-Wydanie

Pozostałe informacje

Czar płyty winylowej. Kiermasz płyt
winyle
14 marca 2025, 9:00

Czar płyty winylowej. Kiermasz płyt

W najbliższy piątek (14 marca) oraz w sobotę (15 marca) w Felicity Lublin odbędzie się święto kolekcjonerów i melomanów – Kiermasz płyt.

10 milionów złotych od ministra Sławomira Nitrasa na lubelski sport

10 milionów złotych od ministra Sławomira Nitrasa na lubelski sport

- Dostrzegłem krzywdę, która dotknęła województwo lubelskie. Ta krzywda związana jest z decyzją Zarządu Województwa Lubelskiego, który zdecydował się uszczuplić pieniądze należne sportowi lubelskiemu i przekazać je Polskiemu Komitetowi Olimpijskiemu. Tak jednak nie powinno być – ogłosił dzisiaj w Lublinie Sławomir Nitras, minister sportu i turystyki. Zapowiedział uruchomienie  programów rządowych przeznaczonych na rozwój infrastruktury sportowej i wsparcia klubów z naszego regionu.

Ukrył się w Dębowej Kłodzie. Już siedzi

Ukrył się w Dębowej Kłodzie. Już siedzi

Policjanci zatrzymali 41-latka z Lublina. Był poszukiwany dwoma listami gończymi. Ukrył się w prywatnej posesji, w Dębowej Kłodzie.

Peja & Slums Attack w Kultowej Klubokawiarni
koncert
14 marca 2025, 18:00

Peja & Slums Attack w Kultowej Klubokawiarni

Ryszard Andrzejewski, bardziej znany jako Peja nie składa broni i pokazuje, że stara gwardia polskiego rapu ma jeszcze coś do powiedzenia. Obecny rok będzie 31 w karierze Peja & Slums Attack. W jakiej formie jest Peja przekonamy się 14 marca (piątek) w Kultowej Klubokawiarni.

Wypalanie traw to plaga nie tylko w naszym regionie

Wypalanie traw może słono kosztować

Powiat świdnicki. W tym roku pierwszy pożar traw odnotowano w powiecie świdnickim już 26 stycznia. Potem były kolejne. Strażacy dmuchają na zimne. Sprawcy podpaleń nie mogą się czuć bezkarnie. Policji pomogą nagrania z drona.  

Wiosną Edach Budowlani Lublin będą walczyć o zajęcie jak najwyższej lokaty

Edach Budowlani Lublin wracają do gry. Celem pierwsza czwórka

W pierwszym meczu o stawkę w tym roku Edach Budowlani podejmą Drew Pal 2 RC Lechię Gdańsk. Początek sobotniego spotkania o godzinie 14.

To prawda czy fałsz? Sprawdź swoją wiedzę na temat stolicy Lubelszczyzny!
QUIZ

To prawda czy fałsz? Sprawdź swoją wiedzę na temat stolicy Lubelszczyzny!

Lublin jest miastem pełnym historii, mieszających się kultur i niezwykłych miejsc, które zapraszają tutaj turystów z całego świata. Czy wiesz, które wydarzenia miały tu miejsce, jakie tajemnice kryją zabytki i jakie legendy krążą wśród mieszkańców? Jeśli masz ochotę przetestować swoją wiedzę i dowiedzieć się czegoś nowego, koniecznie rozwiąż nasz quiz!

Złodziei-śpioch smacznie drzemie w okradzionym i zniszczonym busie

Nie czmychnął, bo wódka go trzymała

28-latek, najwyraźniej zainspirowany alkoholem, postanowił włamać się do samochodu. Zniszczył przednią szybę, manetki przy kierownicy, przełączniki oraz wymontował radio. Jednak zamiast uciekać z łupem, „bohater” tej historii postanowił… zdrzemnąć się na tylnej kanapie busa.

Maciej Tokarczyk i jego Wisła Puławy przetrwali najcięższy moment w obecnym sezonie i szykują się do meczu w Elblągu

Maciej Tokarczyk (Wisła Puławy): Nie ma meczów o sześć punktów

Rozmowa z Maciejem Tokarczykiem, trenerem Wisły Puławy

To najlepsi matematyce z „Piątki”. Gratulujemy!

Matematycy na „Piątkę”. Świdnik kolebką ścisłych umysłów

Szkoła Podstawowa nr 5 w Świdniku ma powód do dumy. Siedmioro uczniów tej szkoły zostało finalistami kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z matematyki – najwięcej w województwie.

Dodatkowym atutem umiejscowienia biletomatu są wydłużone godziny otwarcia centrum handlowego. Kasa biletowa Opery Lubelskiej jest czynna od wtorku do piątku w godz.10-17 oraz na godzinę przed planowanymi spektaklami. W hipermarkecie E.Leclerc biletomat będzie dostępny od poniedziałku do czwartku godz. 7 do 21.  W piątki i soboty od godziny 7 do 22

Bilet do opery w supermarkecie? Tylko w Lublinie

Już nie tylko w budynku Opery Lubelskiej przy ul. Skłodowskiej, ale także w Centrum Handlowym E.Leclerc Tomasza Zana będzie można kupić bilety na spektakle. Po zakupach wystarczy poświcie chwile, aby wejść w świat sztuki z górnej półki.

Rekord frekwencji w hali Globus podczas meczu Bogdanka LUK Lublin - Cucine Lube Civitanova
galeria

Rekord frekwencji w hali Globus podczas meczu Bogdanka LUK Lublin - Cucine Lube Civitanova

Jak na finał Challenge Cup przystało w hali Globus w środowy wieczór pojawiła się rekordowa w tym sezonie liczba widzów. Spotkanie Bogdanka LUK Lublin - Cucine Lube Civitanova śledziło 4250 osób. Co najważniejsze, kibice wychodzili z hali bardzo zadowoleni, bo gospodarze ograli włoskiego giganta 3:1. Sprawdźcie nasze zdjęcia z trybun.

Sport i kultura! Wydarzenia w woj. lubelskim w weekend 14-16 marca 2025
Co Gdzie Kiedy
film

Sport i kultura! Wydarzenia w woj. lubelskim w weekend 14-16 marca 2025

Szukasz planów na weekend w województwie lubelskim? Sprawdź najnowszy odcinek Co Gdzie Kiedy, w którym przedstawiamy najciekawsze wydarzenia kulturalne i sportowe na nadchodzące dni!

Budynek przy ulicy gen. Gustawa Orlicz-Dreszera

Nowe życie dawnego banku w Chełmie

Po latach planowania i przeszkód, Chełm staje przed realną szansą na modernizację budynku przy ul. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera. Obiekt, który niegdyś służył jako siedziba banku. Ma on przejść gruntowną przebudowę i stać się nowoczesnym centrum z potencjałem technologicznym.

BETCLIC II LIGA
20. KOLEJKA

Wyniki:

Rekord Bielsko-Biała - Polonia Bytom 0-0
Olimpia Grudziądz - Resovia 0-3
Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie II Lubin 3-1
Chojniczanka Chojnice - ŁKS II Łódź 1-2
Wieczysta Kraków - KKS Kalisz 2-0
Wisła Puławy - Hutnik Kraków 0-0
Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg 1-0
Świt Szczecin - Pogoń Grodzisk M. 1-2
GKS Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0

Tabela:

1. Pogoń G.M 21 52 43-16
2. Wieczysta 21 51 49-10
3. Polonia B. 21 45 40-17
4. Chojniczanka 21 37 26-17
5. Zagłębie 21 33 32-31
6. Hutnik 21 33 28-34
7. Kalisz 21 32 22-22
8. Świt 21 30 31-32
9. Resovia 21 28 31-33
10. ŁKS II 21 26 24-32
11. Podbeskidzie 21 24 22-25
12. Wisła 21 21 26-41
13. Jastrzębie 20 20 22-22
14. Olimpia G. 21 20 25-31
15. Rekord 21 19 30-39
16. Zagłębie II 21 15 31-41
17. Skra 21 15 20-37
18. Olimpia E. 20 11 17-39

ALARM24

Masz dla nas temat? Daj nam znać pod numerem:
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

kliknij i poinformuj nas!