Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Pięć dni imprez, koncertów i wystaw – tak będzie wyglądała XIV już Majówka Roztoczańska.
Zabrał samochód kolegi i jechał całą szerokością drogi. Miał prawie cztery promile
62-letni mężczyzna zginął w pożarze drewnianego domu w miejscowości Brodziaki koło Biłgoraja
Branżowa szkoła biznesu, inkubator przetwórstwa rolniczo-spożywczego, wyspy na Niepryszce – to tylko niektóre punkty programu rewitalizacyjnego gminy Józefów.
Dzisiaj, przed godziną 7 w miejscowości Stara Wieś (powiat biłgorajski) zderzyły się dwa busy. Na drodze krajowej nr 74 między Janowem Lubelskim a Zamościem były utrudnienia w ruchu.
Rodzina z Latyczyna w powiecie zamojskim straciła w pożarze domu połowę dorobku swojego życia. Do pożaru domu, w którym mieszka pięcioosobowa rodzina, doszło wieczorem w Wielki Piątek.
Kobieta kierująca mercedesem potrąciła pieszego. 76-latek zmarł w szpitalu.
W czwartek w Biłgoraju jastrząb uderzył w BMW. Ptak uszkodził szybę, pogiął dach i wyrwał antenę CB radia. Widząc to zdarzenie kierująca volkswagenem nie zachowała bezpiecznej odległości i uderzyła w tył Audi Q5, które uderzyło w tył innego audi.
Kolejna odsłona kultowej serii "Szybcy i Wściekli" oraz melodramat z Tomaszem Kotem i Lianne Harvey "Bikini Blue', a także oscarowy "Klient" - to tylko niektóre z nowych pozycji, które zagoszczą od piątku w polskich kinach. Sprawdź repertuar kin oraz teatrów w Lublinie i regionie.
W piątek w miejscowości Krasne w powiecie zamojskim dwa jelenie zderzyły się z BMW. Kierowca i pasażer trafili do szpitala, a samochód, którym podróżowali, został poważnie uszkodzony. Jeden z jeleni nie przeżył zderzenia.
W środę późnym wieczorem w Dąbrowie Tomaszowskiej kierująca renault po zderzeniu z fordem uciekła do lasu. Policjanci zastali ją w miejscu zamieszkania. Kobieta była pijana, podobnie jak kierowca forda. Na szczęście, nikomu nic się nie stało.
W tym tygodniu śledczy mają przesłuchać pierwszych świadków w sprawie posła Piotra Olszówki (PiS). Chodzi o aferę dotyczącą handlu prawami jazdy w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju. Prokurator ma wątpliwości, czy polityk legalnie zdobył swoje uprawnienia.
Czteroosobowa delegacja z Pekinu przyjechała do Zamościa, żeby przyjrzeć się potencjałowi turystycznemu miasta.
Do Sądu Okręgowego w Zamościu trafił akt oskarżenia przeciwko 41-letniemu mieszkańcowi gminy Łaszczów (pow. tomaszowski). Mężczyzna odpowie za czyny pedofilskie.
Poseł Piotr Olszówka z Prawa i Sprawiedliwości trafił pod lupę prokuratury. Chodzi o głośną sprawę korupcji przy załatwianiu praw jazdy w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju
Już w najbliższy piątek do Zamościa dotrze podróżujący po całej Polsce festiwal „Wiosna filmów”. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć obrazy wielokrotnie nagradzane na największych festiwalach filmowych całego świata. Filmy wyświetlane będą w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” o godz. 19.00.
Już 4 maja w Zamościu rozpoczyna się tegoroczna edycja akcji „Rowerowy maj”. To kampania skierowana do uczniów szkół podstawowych, która ma promować jazdę jednośladem.
Do 3 lat więzienia grozi 19-latkowi i jego o rok starszemu koledze, którzy w sobotę pobili 56-letniego właściciela jednej z posesji w gminie Szczebrzeszyn (powiat zamojski). Napastnicy byli pijani. Młodszy miał 2 promile alkoholu w organizmie, starszy – trzy promile.
Kierowca samochodu osobowego wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Jedna osoba została ranna. Do zdarzenia doszło dzisiaj w miejscowości Budy na trasie między Zamościem a Tomaszowem Lubelskim.
Do nietypowej stłuczki doszło w niedzielę w Tarnogrodzie w powiecie biłgorajskim
Brak kontroli nad diagnostami - to główny zarzut Najwyższej Izby Kontroli po sprawdzeniu, jak starostwa sprawują kontrolę nad stacjami diagnostycznymi dopuszczającymi pojazdy do ruchu. NIK pod lupę wziął cztery samorządy– miasta Zamość, powiaty biłgorajski, lubartowski oraz janowski. Wnioski są zatrważające.
Ponad 2,5 mld zł ma trafić w ciągu kilku najbliższych lat do średnich miast - ogłosił minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki. Na liście jest Biała Podlaska i osiem innych miast z województwa lubelskiego.
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na drodze Janówka-Rozodoły w powiecie zamojskim
W czwartek wieczorem w miejscowości Nadrzecze w powiecie biłgorajskim pijany kierowca audi wpadł do rowu. Okazało się, że miał w organizmie ponad trzy promile alkoholu.
33-letni złodziej z Hrubieszowa ukradł rower, a potem zaprowadził go do serwisu żeby wymienić koło