![AdBlock](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/adblock-logos.png)
![](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/news/2014/2014-05/20140510-podlaska-140509582_ab4bc.jpeg)
Na sobotnie obchody Ogólnopolskiego Dnia Strażaka ma przyjechać ponad tysiąc strażaków z całej Polski. Swoją obecność zapowiedzieli też m.in. premier Donald Tusk oraz minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz.
![AdBlock](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/adblock-logos.png)
- A Komenda Miejska PSP w Białej Podlaskiej dostanie sztandar, którego do tej pory nie miała - dodaje Zbigniew Łaziuk komendant miejski Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej.
Ok. godz. 13 ulicami miasta przejedzie kolumna kilkudziesięciu samochodów strażackich, tych współczesnych oraz zabytkowych. A o godz. 14 na Placu Wolności rozpocznie się festyn. W związku z uroczystościami w mieście wystąpią utrudnienia i zmiany organizacji ruchu.