![AdBlock](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/adblock-logos.png)
![](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/news/2014/2014-10/20141005-chelm-141009952_e4455.jpeg)
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Krasnymstawie ma jeszcze do sprzedaży bezczynszowe lokale w nowobudowanym, wielorodzinnym budynku mieszkalnym przy ul. Piłsudskiego. Zainteresowani mają możliwość pozyskania preferencyjnego kredytu hipotecznego w ramach rządowego programu "Mieszkanie dla Młodych.
![AdBlock](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/adblock-logos.png)
Dofinansowanie wchodzi w rachubę w związku z ubieganiem się o kredyt na nabycie mieszkania, tak lokalu mieszkalnego, jak i domu jednorodzinnego, który będzie zaspokajał własne potrzeby mieszkaniowe nabywcy. Więcej informacji na temat możliwości, jakie stwarza rządowy program można znaleźć na internetowych stronach Banku Gospodarstwa Krajowego http://www.bgk.com.pl/mieszkanie-dla-mlodych/informacje-o-programie-md-m/ oraz na stronie http://mieszkaniedlamlodych.pl/.
Nowy obiekt krasnostawskiego TBS budowany jest w systemie deweloperskim. To czterokondygnacyjny budynek z 24 mieszkaniami jedno-, dwu- i trzypokojowymi. Gotowy ma być w drugim kwartale przyszłego roku.