![AdBlock](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/adblock-logos.png)
![Premiera gry Star Wars: Battlefront - na PC, PlayStation 4 i Xbox One - 9 listopada](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/news/2015/2015-11/92f14cff71474968ca58d7b37aa905de.jpg)
20 stanowisk z grą, koncert, replika kabiny X-winga, konkursy i goście specjalni. Tak w skrócie zapowiada się premiera gry Star Wars: Battlefront w Złotych Tarasach w Warszawie.
![AdBlock](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/adblock-logos.png)
Imprezę zaplanowano w dniu premiery gry Star Wars: Battlefront, czyli 19 listopada. Na co mogą liczyć ci, którzy wybiorą się do Złotych Tarasów?
Będzie ponad 20 stanowisk z grą Star Wars: Battlefront (PlayStation 4). Grę będzie też można zobaczyć na kinowym ekranie.
Będzie koncert muzyki z Gwiezdnych Wojen w wykonaniu orkiestry. Będzie replika kabiny myśliwca X-wing. Będą duże modele AT-ST i Śnieżnego ścigacza.
Nie zabraknie konkursów (do wygrania miedzy innymi edycja specjalna konsoli PlayStation 4 z wizerunkiem Dartha Vadera), ani gości specjalnych (choć tu organizatorzy na razie nie zdradzają szczegółów).
Początek imprezy o godzinie 16.
Wstęp wolny.