![AdBlock](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/adblock-logos.png)
![](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/news/2020/2020-11/13c72e8763679d6809187145a3aa5300_std_crd_830.jpg)
Na dziś zaplanowane zostało internetowe, otwarte dla wszystkich chętnych spotkanie w sprawie przyszłości budżetu obywatelskiego.
![AdBlock](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/adblock-logos.png)
Chodzi o zasady podziału pieniędzy na rok 2022, w tym zasady zgłaszania pomysłów w trakcie przyszłorocznego naboru wniosków. Spotkanie ma się rozpocząć o godznie 17 poprzez komunikator Zoom.
Link, w który należy kliknąć, by się połączyć z rozmówcami, jest dostępny na stronie internetowej lublin.eu/konsultacje. Tutaj też można znaleźć formularz dla tych, którzy chcą zgłosić uwagi na piśmie, a termin ich zgłaszania upłynie 10 grudnia.
![e-Wydanie](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/public/dziennikwschodni.pl/e-wydanie-artykul.png)