Kluczowy moment nastąpił w 35 minucie, czyli opinie po meczu Górnika Łęczna z Lechią Gdańsk

Mecz Górnika Łęczna z Lechią Gdańsk zakończył się wysoką wygrana gości. Po spotkaniu trener łęcznian przyznał, że kluczowym momentem było opuszczenie boiska przez Janusza Gola. Z kolei trener gdańszczan mówił nie tylko o meczu, ale i tragicznym wydarzeniu przed spotkaniem

Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk 0:4. Bez Gola stracili cztery bramki

Kibice Górnika Łęczna muszą przełknąć kolejną gorzką pigułkę. Tym razem Maciej Gostomski i jego koledzy ulegli u siebie Lechii Gdańsk 0:4 grając przez 55 minut w osłabieniu po dwóch żółtych kartkach Janusza Gola

Górnik Łęczna gra dzisiaj z Lechią Gdańsk. Ciągle szukają rozwiązań w obronie

Piłkarze Górnika muszą szybko zapomnieć o meczu w Warszawie. Już w piątek zmierzą się u siebie z rozpędzoną Lechią Gdańsk. Początek rywalizacji na stadionie w Łęcznej o godz. 18.

Legia Warszawa – Górnik Łęczna 3:1. Za proste błędy trzeba płacić

Piłkarze Górnika mogą pluć sobie w brody. Mieli szansę, żeby sprawić niespodziankę na stadionie Legii. Popełnili jednak kilka prostych błędów, za które słono zapłacili, bo przegrali z mistrzem Polski 1:3

Górnik Łęczna jedzie do Warszawy na mecz z mistrzem Polski

Górnik Łęczna po domowym zwycięstwie nad Wisłą Płock w niedzielny wieczór zmierzy się na wyjeździe z broniącą mistrzowskiego tytułu Legią Warszawa i jeśli wygra… przeskoczy stołeczny zespół w tabeli. Początek zawodów o godz. 17.30

Górnik Łęczna z upragnioną wygraną po powrocie do PKO BP Ekstraklasy

Po sześciu meczach bez wygranej Górnik Łęczna odniósł upragnione zwycięstwo w sezonie 2021/2022. W poniedziałkowy wieczór „zielono-czarni” pokonali u siebie Wisłę Płock 3:2, choć po 49 minutach przegrywali 0:2. Czy taka wygrana doda piłkarzom beniaminka wiary w siebie i pozwoli pójść drużynie za ciosem?

Kamil Kiereś (Górnik Łęczna): Mam nadzieję, że napsujemy krwi wielu faworytom

Przełamanie w Łęcznej. Po sześciu meczach bez zwycięstwa pierwszy komplet punktów w sezonie 2021/2022 wywalczył Górnik. Drużyna Kamila Kieresia pokonała Wisłę Płock 3:2, chociaż to „Nafciarze” prowadzili już dwoma bramkami. Jak spotkanie oceniają trenerzy obu ekip?

Górnik Łęczna – Wisła Płock 3:2. Świetny finisz beniaminka i pierwsza wygrana w ekstraklasie!

Nowi piłkarze, zmiany personalne i powrót do ustawienia z czterema obrońcami. Wydawało się, że wszystkie pomysły Kamila Kieresia na przełamanie nie przyniosą efektu. Górnik przegrywał u siebie z Wisłą Płock już 0:2. Zielono-czarni mimo niekorzystnego wyniku jednak się nie poddali. A to zaowocowało pierwszą wygraną w sezonie.

Wzmocniony Górnik Łęczna wraca do walki o ligowe punkty

W poniedziałkowy wieczór zielono-czarni zagrają u siebie z Wisłą Płock i będą chcieli wygrać pierwszy mecz w tym sezonie

Kolejny obcokrajowiec dołączył do kadry Górnika Łęczna

Po zakontraktowaniu Jasona Lokilo Górnik Łęczna dokonał jeszcze jednego uzupełnienia w kadrze. Nowym zawodnikiem zielono-czarnych został Alejandro Serrano García. 26-letni Hiszpan związał się z beniaminkiem PKO BP Ekstraklasy dwuletnim kontraktem

Nowy zawodnik w Górniku Łęczna

Pochodzący z Belgii Jason Eyenga-Lokilo został nowym zawodnikiem Górnika Łęczna. Urodzony 17 września 1998 roku Lokilo występuje na pozycji napastnika i związał się z beniaminkiem PKO BP Ekstraklasy dwuletnim kontraktem

Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce 1:0. Sparingowa wygrana przed kolejnymi meczami w PKO BP Ekstraklasie

W związku z przerwą ligową spowodowaną występami reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw świata w Katarze piłkarze Górnika Łęczna w sobotę w Lubartowie rozegrali mecz kontrolny i okazali się minimalnie lepsi od drugoligowej Pogoni Siedlce

Górnik Łęczna wypożyczył kolejnego zawodnika Pogoni Szczecin

Nowym zawodnikiem Górnika Łęczna został 19-letni Marcel Wędrychowski. Urodzony 13 stycznia 2002 roku w Szczecinie ofensywny zawodnik dołączył do zielono-czarnych na zasadzie wypożyczenia do końca bieżącego sezonu z Pogoni Szczecin

Kamil Kiereś (Górnik Łęczna): Pierwsza połowa to w naszym wykonaniu jakiś żart

Górnik Łęczna przegrał w Mielcu z tamtejszą Stalą 0:2 i nie poprawił swojej sytuacji w tabeli PKO BP Ekstraklasy. Łęcznianie szczególnie blado wypadli w pierwszej połowie, a na pomeczowej konferencji prasowej trener Kamil Kiereś nie gryzł się w język oceniając grę zespołu

Stal Mielec - Górnik Łęczna 2:0. Pierwszy kwadrans rozstrzygnął mecz

Górnik Łęczna wciąż bez ligowego zwycięstwa. Tym razem podopieczni trenera Kamila Kieresia przegrali w Mielcu z tamtejszą Stalą 0:2, a rywalom na zdobycie obu bramek wystarczyło zaledwie 15 minut

Stal Mielec - Górnik Łęczna 2:0 [zapis relacji na żywo]

W meczu otwierającym szóstą kolejkę PKO BP Ekstraklasy Górnik Łęczna zmierzy się na wyjeździe ze Stalą Mielec. Czy zielono-czarnym uda się sięgnąć po pierwszą w tym sezonie wygraną?

Stal Mielec kontra Górnik Łęczna, czyli czas na pojedynek bliźniaków

W meczu otwarcia szóstej kolejki PKO BP Ekstraklasy Górnik Łęczna zmierzy się na wyjeździe z drużyną Stali Mielec. Będzie to pierwszy w historii pojedynek obu zespołów na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce

Kamil Kiereś (Górnik Łęczna): Nikt nie mówił, że po awansie będzie lekko, łatwo i przyjemnie

Po sobotniej porażce z Wisłą Kraków (1:3) Górnik Łęczna wylądował na dnie tabeli PKO BP Ekstraklasy. Zielono-czarni mają na koncie dwa punkty. Jak ostatni występ swoich drużyn oceniają trenerzy obu ekip?

Górnik Łęczna – Wisła Kraków 1:3. Obiecujący początek, smutny koniec

Piłkarze Górnika nadal bez zwycięstwa w sezonie 2021/2022. W sobotni wieczór lekcję futbolu beniaminkowi dała Wisła Kraków, która w pełni zasłużenie wygrała 3:1.

Górnik Łęczna wzmacnia się kolejnym zawodnikiem o statusie młodzieżowca

Urodzony w kwietniu 2002 roku Łukasz Szramowski został nowym zawodnikiem Górnika Łęczna. Reprezentujący do niedawna barwy Lecha Poznań 19-latek trafił do Łęcznej na zasadzie transferu definitywnego. Jego umowa będzie obowiązywała co najmniej do czerwca 2024 roku

Górnik Łęczna kontra Wisła Kraków, czyli pora na pierwszą wygraną w lidze

W sobotę Górnik Łęczna zmierzy się na swoim stadionie z Wisłą Kraków. Czy po zeszłotygodniowym remisie we Wrocławiu zielono-czarnym uda się zgarnąć pierwszy w tym sezonie komplet punktów?

Udane debiuty nowych piłkarzy Górnika Łęczna we Wrocławiu

Górnik Łęczna w niedzielny wieczór bezbramkowo zremisował na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław i zdobył drugi w tym sezonie punkt. Kibice zobaczyli we Wrocławiu zespół walczący, ale trzeba oddać, że zielono-czarnym w końcówce nieco pomógł system VAR, który wychwycił minimalnego spalonego przy trafieniu dla gospodarzy

Sędzia Paweł Gil kończy karierę. Teraz poświęci się doskonaleniu systemu VAR

Lubelski sędzia piłkarski Paweł Gil postanowił pożegnać się z prowadzeniem meczów piłkarskich. 45-latek nie odchodzi jednak całkowicie ze świata sędziowskiego i teraz będzie skupiać się na pracy przy doskonaleniu systemu VAR

Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 0:0. Pierwszy wyjazdowy punkt zielono-czarnych

Górnik Łęczna zremisował bezbramkowo na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław i dzięki temu opuścił ostatnie miejsce w ligowej tabeli