Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Reprezentacja

13 czerwca 2015 r.
14:20

Polska - Gruzja transmisja online. Mecz można obejrzeć w strefie kibica na Arenie Lublin

Autor: Zdjęcie autora Micha
W ostatnim eliminacyjnym spotkaniu biało-czerwoni zremisowali 1:1 z Irlandią w Dublinie, FOT. PZPN.PL
W ostatnim eliminacyjnym spotkaniu biało-czerwoni zremisowali 1:1 z Irlandią w Dublinie, FOT. PZPN.PL

Polska - Gruzja. Gdzie obejrzeć transmisję online? W sobotę o godz. 18 reprezentacja Polski w ramach eliminacji do mistrzostw Europy zmierzy się na Stadionie Narodowym w Warszawie z Gruzją.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W czasie, gdy większość piłkarzy odpoczywa po trudach sezonu, reprezentantom Polski pozostały do rozegrania jeszcze dwa spotkania. W tym ważniejszym, bo o punkty, zmierzą się w sobotę z Gruzją. Trzy dni później w towarzyskim meczu ich rywalem będą Grecy.

O spotkaniu z ekipą z Hellady dziś nikt jednak nie myśli. Liczy się tylko zwycięstwo nad Gruzją, które pozwoli zachować fotel lidera do wrześniowego wyjazdowego spotkania z Niemcami.

– Wiadomo, że temperatura na murawie będzie gorąca. Gruzini lubią prowokować, grają ostro, dlatego musimy odpowiedzieć agresywną grą i wysokim pressingiem – powiedział Sławomir Peszko na przedmeczowej konferencji prasowej.

Skrzydłowy 1. FC Koeln, który zdobył bramkę w ostatnim meczu reprezentacji z Irlandią jest jedną z opcji do gry na prawej pomocy. Alternatywy to wracający po kontuzji Jakub Błaszczykowski i Kamil Grosicki. Ten ostatni może zagrać także z lewej strony, gdzie walczy o miejsce w składzie z Maciejem Rybusem.

– Ja chcę zagrać. Mam świadomość, że mamy teraz 5 dobrych skrzydłowych, ale o pierwszym składzie decyduje już selekcjoner. Jest na treningach rotacja, różnie jesteśmy próbowani, więc zobaczymy co będzie – stwierdził Peszko.

Trener Adam Nawałka ma do dyspozycji wszystkich zawodników, nikt nie narzeka na urazy. Wiadomo, że w meczowej kadrze zabraknie pauzującego za kartki Kamila Glika. Jego miejsce na środku obrony zajmie prawdopodobnie ktoś z duetu Michał Pazdan – Marcin Komorowski.

Reprezentacje Polski i Gruzji po raz ostatni grały ze sobą 14 listopada w Tbilisi. Wówczas lepsi byli biało-czerwoni, którzy zwyciężyli 4:0. – Obejrzeliśmy wszystkie mecze rywali, szczególnie zwracając uwagę na ich ustawienie. Mamy swoje przemyślenia, ale wniosek jest podstawowy – nie można lekceważyć Gruzinów. Jest to niewygodny zespół, którego pozycja w tabeli, dorobek punktowy i miejsce w rankingu nie odzwierciedlają umiejętności przeciwnika – przestrzega jednak Hubert Małowiejski, szef banku informacji reprezentacji.

Polska - Gruzja transmisja online. Gdzie obejrzeć mecz na żywo?

Transmisję na żywo z meczu Polska - Gruzja będzie można oglądać w Polsacie oraz Polsacie Sport. Transmisję online będzie można obejrzeć na stronie Ipla.

Kibice z Lublina mogą skorzystać ze specjalnej strefy kibica, utworzonej przy Arenie Lublin. MOSiR przygotował duży telebim, leżaki oraz strefę gastronomiczną.

Sonda: Jaki będzie wynik meczu Polska - Gruzja?

Liczba głosów: 53
90.57%
Wygra Polska
5.66%
Wygra Gruzja
3.77%
Będzie remis

Reprezentacja Polski trenowała na Stadionie Narodowym przy zamkniętym dachu. Wideo: TVN24/x-news

Pozostałe informacje

Domicjan Grabowski to puławianin, artysta, twórca grafik nawiązujących symboli miejskich, autor map oraz krytyk estetyki przestrzeni publicznej

"Żeby Puławy były bardziej puławskie"

Twórca najbardziej znanej, autorskiej mapy powiatu puławskiego nie spoczywa na laurach. O jego nowych projektach, miejskiej przestrzeni, architekturze, puławskich muralach, grafice oraz powodach wyrzucenia go z jednej z grup na facebooku rozmawiamy z młodym artystą, Domicjanem Grabowskim.

Przed nami chłodna noc. IMGW ostrzega przed mrozem

Przed nami chłodna noc. IMGW ostrzega przed mrozem

Nawet do minus 15 stopni może miejscami spaść temperatura powietrza na Lubelszczyźnie w ciągu najbliższej doby. Ostrzeżenia przed mrozem dla ośmiu powiatów wydał Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Zapowiadają konkurs na dyrektora Muzeum Nadwiślańskiego

Zapowiadają konkurs na dyrektora Muzeum Nadwiślańskiego

Zarząd województwa lubelskiego jeszcze w lutym ma zamiar ogłosić konkurs na dyrektora kazimierskiego muzeum. Od lata zeszłego roku pełniącą obowiązki dyrektora tej placówki pozostaje była starosta puławska, Danuta Smaga.

Fiesta Latina
foto
galeria

Fiesta Latina

Gorące latynoskie rytmy i atmosfera przyciągają Was co tydzień do El Cubano. Sobotni wieczór jest do tego najlepszą okazją. Zobaczcie, co się działo w ostatni weekend w El Cubano.

Młodzi lekarze uczą się leczyć urazy głowy. Na prawdziwych preparatach
zdrowie

Młodzi lekarze uczą się leczyć urazy głowy. Na prawdziwych preparatach

Będą lepiej diagnozować, szybciej interweniować i skuteczniej leczyć urazy czaszkowo-mózgowe. Na Uniwersytecie Medycznym trwa szkolenie „Neuro - Trauma Days”.

Wypadek na obwodnicy Lubartowa. Poszkodowana zabrana do szpitala

Wypadek na obwodnicy Lubartowa. Poszkodowana zabrana do szpitala

Dzisiaj przed godz. 11 na obwodnicy Lubartowa, drodze krajowej nr 19, zderzyły się dwa samochody. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Utrudnienia w ruchu potrwają kilka godzin.

Do dobrej zabawy nie jest potrzebny alkohol. Tak się bawią na Balu Młodych
ZDJĘCIA
galeria

Do dobrej zabawy nie jest potrzebny alkohol. Tak się bawią na Balu Młodych

To nie jest typowy bal karnawałowy, ale cieszy się dużym zainteresowaniem. Już po raz 29. katolicy bawili się na Balu Młodych.

Narkotyki w Radzyniu i okolicach. Zatrzymano cztery młode osoby
galeria

Narkotyki w Radzyniu i okolicach. Zatrzymano cztery młode osoby

Amfetamina, mefedron, marihuana i niemal 1400 tabletek MDMA - łącznie ponad 1,5 kilograma narkotyków policjanci znaleźli u mieszkańców powiatu radzyńskiego. Zatrzymane osoby mają od 18 do 25 lat. Najbliższe miesiące spędzą za kratkami.

Skoki narciarskie. Stoch wrócił na Sapporo, najlepszy był Kobayashi

Skoki narciarskie. Stoch wrócił na Sapporo, najlepszy był Kobayashi

W miniony weekend Puchar Świata gościł w japońskim Sapporo, a na skoczni królował reprezentant gospodarzy – Ryoyu Kobayashi

Studniówka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. C.K. Norwida w Lublinie
zdjęcia
galeria

Studniówka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. C.K. Norwida w Lublinie

W sobotę, 15 lutego, na studniówce bawiły się ostatnie klasy Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. C.K. Norwida przy ul. Muzycznej w Lublinie. W odróżnieniu od większości szkół średnich, które swoje bale najczęściej organizują w hotelach i salach weselnych, "Plastyk" postawił na tradycję.

Urodzinowy weekend
foto
galeria

Urodzinowy weekend

Naprawdę trudno w to uwierzyć, ale Helium Club jest z nami już 10 lat. Jeden z najpopularniejszych klubów w Lublinie obchodził swoje urodziny. Impreza odbyła się w myśl zasady albo grubo albo wcale. Faktycznie tak było, co można zobaczyć w naszej fotogalerii. Zobaczcie, jak się bawił Lublin.

Przemysłowy Lublin w dobie PRL. Zobacz jak wyglądały lubelskie fabryki
historia, zdjęcia
galeria

Przemysłowy Lublin w dobie PRL. Zobacz jak wyglądały lubelskie fabryki

W czasach Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej Lublin był jednym z liczących się ośrodków przemysłowych w ówczesnej Polsce. W mieście powstały nowe zakłady przemysłowe i fabryki: Fabryka Samochodów Ciężarowych, Zakłady Metalurgiczne „Ursus”, Lubelskie Fabryki Wag czy Lubelska Fabryka Maszyn Rolniczych.

Piłkarze Motoru w dwóch wiosennych kolejkach zapisali na swoim koncie tylko punkt. Ostatnio przegrali w Kielcach 0:1

Motor kontra Jagiellonia. Beniaminek sprawdzi formę mistrza

Po meczach z rywalami znajdującymi się w strefie spadkowej czas na zupełnie inne spotkanie. W niedzielę o godz. 17.30 Motor Lublin zmierzy się na wyjeździe z mistrzem Polski – Jagiellonią Białystok. Transmisja tradycyjnie na Canal+ Sport 3.

Poloneza zatańczyli w szkole - bal ZSO nr 1 im. KEN w Puławach
zdjęcia, wideo
galeria
film

Poloneza zatańczyli w szkole - bal ZSO nr 1 im. KEN w Puławach

Tuż przed feriami, w sobotę, 15 lutego, w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej bawili się uczniowie ostatnich klas II LO. Były piosenki, kwiaty, polonez, walc oraz parodiowanie wychowawców.

Poloneza czas zacząć. Studniówka XXX LO im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie
ZDJĘCIA / WIDEO
galeria
film

Poloneza czas zacząć. Studniówka XXX LO im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Uczniowie z XXX Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie bawili się do białego rana na swojej studniówce.

ALARM24

Masz dla nas temat? Daj nam znać pod numerem:
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

kliknij i poinformuj nas!