Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

22 września 2008 r.
18:27
Edytuj ten wpis

Nasze Dobre Lubelskie - liczą się najlepsi

0 1 A A

Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się wziąć udziału w konkursie Nasze Dobre Lubelskie - najwyższy czas to zrobić.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nie zwlekajcie ze zgłoszeniem. Czekamy, żeby pomóc wam wypromować najlepsze produkty i usługi. Żeby wystartować w naszym konkursie, wcale nie musisz mieć milionów. Liczy się pomysł, jakość i uznanie klientów. Resztę zrobimy za Ciebie!

Nasz konkurs wpisuje się w praktykę stosowaną w krajach unijnych, gdzie produkty i usługi regionalne cieszą się największym zainteresowaniem i uznaniem klientów.
- W całej Europie chroni się i promuje tradycyjne produkty. Lubelszczyzna słynie z doskonałych wyrobów żywnościowych wytwarzanych tradycyjnymi metodami. Należy je wypromować po to, żeby mieszkańcy nauczyli się kupować chleb, sery czy mleko z waszego regionu - mówi dr Grzegorz Russak, prezes Polskiej Izby Produktu Regionalnego.

Czekamy na najlepszych

Na liście produktów tradycyjnych zatwierdzonych przez Ministerstwo Dziedzictwa i Rozwoju Wsi są aż czterdzieści trzy produkty z Lubelszczyzny. Od słynnej szynki nadwieprzańskiej z Baranowa, przez oleje, cebularze, gryczaki, miody pitne i nalewki. Na Lubelszczyźnie produkowane są także znakomite sery białe i żółte. Te ostatnie nie ustępują markowym wyrobom z całej Europy. Podobnie jak tradycyjne masło lubelskie, które nie ma sobie równych.

Równie ciekawa jest oferta turystyczna. Od prężnych gospodarstw oferujących aktywny wypoczynek dla zachodnich turystów, przez pensjonaty i hotele, oferujące atrakcyjne noclegi i bogaty program zwiedzania okolic po wille zdrowia w Nałęczowie i Kazmierzu - gdzie można naładować akumulatory, poprawić stan swojego zdrowia, a nawet poddać się kuracji odmładzającej.

Nie musisz mieć milionów

Budżet profesjonalnej kampanii reklamowej to poważne pieniądze. Nasz konkurs jest dla wszystkich, którzy mają dobre pomysły. Nie musisz być właścicielem potężnej firmy. Możesz prowadzić małą garmażerkę, produkować wysokiej jakości drzwi czy prowadzić renomowany zakład szklarski. Możesz też być właścicielem zajazdu, który organizuje wesela na najwyższym poziomie. Albo właścicielem gospodarstwa agroturystycznego, które potrafi zapewnić atrakcyjny wypoczynek przez okrągły rok.

Konkurs Nasze Dobre Lubelskie kierujemy także do prywatnych uczelni, które mają w swojej ofercie atrakcyjne kierunki kształcenia, po których łatwo o pracę. Oraz szkół językowych, które mają uznaną markę w swoich miastach.
Do konkursu mogą zgłaszać się także prywatne kliniki, gabinety lekarskie, apteki.

Będzie o Was głośno

Dlaczego warto zgłosić swój produkt lub usługę do konkursu Nasze Dobre Lubelskie - znak jakości Dziennika Wschodniego?
Bo będzie o Was głośno. Jesteśmy największą gazetą w regionie. Działamy w grupie "Media Regionalne”, przez co mamy "przebicie” na całą Polskę. O zgłoszonych produktach będziemy wielokrotnie pisać na łamach Dziennika i na naszych stronach internetowych.

Każdy zgłoszony produkt będzie oceniany przez powołaną przez nas Kapitułę konkursu, w skład której wejdą fachowcy i eksperci. A także przedstawiciele innych mediów, w tym radia i telewizji. Ich ocena zaświadczy o klasie twojego produktu.

W nagrodę laureaci konkursu Nasze Dobre Lubelskie - znak jakości Dziennika Wschodniego otrzymają dodatkowe powierzchnie reklamowe w Dzienniku Wschodnim. A wszystko po to, żeby konsumenci zaczęli kojarzyć Twój produkt lub usługę z regionem i Ciebie, jego producenta - z solidnością i najwyższą jakością.

Pozostałe informacje

Do końca świata i jeden dzień dłużej. Tak pomaga WOŚP

Do końca świata i jeden dzień dłużej. Tak pomaga WOŚP

Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za tydzień. Sztaby szykują się do zbiórki, w internecie trwają już aukcje, gdzie można wylicytować ciekawe rzeczy. A jak to się wszystko zaczęło?

Prawy do lewego
foto
galeria

Prawy do lewego

To była noc pełna emocji, nostalgii i radości, czyli klasyczna impreza w Beretowym stylu. Z głośników popłynęły największe przeboje, a na parkiecie ogień do białego rana. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotogalerii.

Na pamiątkę chrztu Jezusa w rzece Jordan prawosławni oraz wierni innych obrządków wschodnich obchodzą Święto Chrztu Pańskiego, zwane inaczej Świętem Jordanu. To jedna z dwunastu najważniejszych uroczystości w roku liturgicznym

Prawosławni obchodzą Święto Jordanu, obrzęd święcenia wody w Bugu

Wierni prawosławni uczestniczyli w niedzielę w procesji nad Bug w Sławatyczach, gdzie dokonali obrzędu poświęcenia wody w związku ze świętem Chrztu Pańskiego zwanego też Świętem Jordanu. Prawosławni wierzą w jej moc uzdrawiającą i traktują jako źródło łask.

Do Chełma zjechali się prezydenci polskich miast
galeria

Do Chełma zjechali się prezydenci polskich miast

Prezydenci polskich miast, przedstawiciele Zarządu Związku Miast Polskich oraz przedstawiciele samorządów z całej Polski - ponad 200 osób uczestniczyło w czwartek i piątek w I Forum Ośrodków Subregionalnych, którego miejscem spotkania stał się Chełm.

Jak sypnęło, to świata nie było widać. Jak wyglądały ferie w PRL
Zdjęcia
galeria

Jak sypnęło, to świata nie było widać. Jak wyglądały ferie w PRL

Pierwsi uczniowie zaczęli ferie zimowe. Część z nich wyjedzie za granicę, jeszcze inni w góry, a niektórzy nie wyjadą nigdzie. Cofnijmy się w czasie i zobaczmy, jak wyglądały ferie zimowe w PRL.

Gęsty dym w oknach, dzieci na balkonie. Policjanci ruszyli na pomoc

Gęsty dym w oknach, dzieci na balkonie. Policjanci ruszyli na pomoc

Sceny były przerażające. Z okien wydobywał się gęsty dym, a na balkonie stały dzieci. Policjanci z Miączyna pierwsi dotarli na miejsce pożaru.

Rafał Król już strzela dla Stali Kraśnik, remis z trzecioligowym KSZO w sparingu

Rafał Król już strzela dla Stali Kraśnik, remis z trzecioligowym KSZO w sparingu

Rafał Król niedawno wrócił do Stali Kraśnik, a w sobotę już w pierwszym meczu kontrolnym w barwach nowej-starej drużyn wpisał się na listę strzelców. Niebiesko-żółci zremisowali z trzecioligowym KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:1.

Ma burzliwą historię i 4 gwiazdki. Król Kazimierz na sprzedaż

Ma burzliwą historię i 4 gwiazdki. Król Kazimierz na sprzedaż

Jest ogromny, ma burzliwą historię i można go kupić. Mowa o hotelu Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym.

Była petycja i poparcie radnych sejmiku. Jest przetarg na ścieżkę rowerową

Była petycja i poparcie radnych sejmiku. Jest przetarg na ścieżkę rowerową

Najpierw była petycja mieszkańców, którą później poparli radni sejmiku lubelskiego. A za chwilę Zarząd Dróg Wojewódzkich wyłoni projektanta.

Karnawałowa fiesta
foto
galeria

Karnawałowa fiesta

Karnawał w rytmie latino? Dlaczego nie. Takie imprezy są możliwe tylko w El Cubano. To dlatego, co weekend klub przyciąga tłumy lublinian spragnionych dobrej zabawy. Jeśli jesteście ciekawi jak się bawiono, to oglądajcie naszą fotogalerię.

Lewart Lubartów wygrał sparing z Huraganem. Trzy gole i pięciu testowanych

Lewart Lubartów wygrał sparing z Huraganem. Trzy gole i pięciu testowanych

Udany początek przygotowań w wykonaniu piłkarzy Lewartu Lubartów. Drużyna Wojciecha Stefańskiego w pierwszym meczu kontrolnym pokonała czwartoligowy Huragan Międzyrzec Podlaski 3:0. Nowy szkoleniowiec miał do dyspozycji pięciu testowanych piłkarzy. Z dobrej strony pokazali się jednak klubowi juniorzy, a zwłaszcza Bartosz Hanuszek.

zdjęcia ilustracyjne

Jest ślisko! Ostrzeżenie pogodowe dla 13 powiatów

W sporej części regionu jest ślisko. To przez marznące opady. Kierowcy powinni być ostrożni.

Hrubieszów

Jest szansa na 80 mln zł od Szwajcarów. Burmistrz: „Trzymajcie kciuki”

Gdyby się udało, do Hrubieszowa mogłoby trafić aż 80 mln zł na realizację wspólnego projektu miasta, powiatu i gminy. Pieniądze są do wzięcia z Funduszy Szwajcarskich.

Podlasie do przerwy prowadziło z Victorią Sulejówek 4:0

Podlasie zaczęło gry kontrolne od wygranej z Victorią Sulejówek. Powrót byłego kapitana?

Pierwszy sparing na plus, zwłaszcza w pierwszej połowie. Podlasie po 45 minutach meczu z Victorią Sulejówek prowadziło aż 4:0. Po przerwie gospodarze nic już do tego dorobku nie dorzucili, za to rywale zdobyli dwie bramki i spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2.

Kamienica wyburzona, Bernardyńska być może we wtorek będzie przejezdna
Aktualizacja/dużo zdjęć
galeria

Kamienica wyburzona, Bernardyńska być może we wtorek będzie przejezdna

Przy ulicy Bernardyńskiej w Lublinie doszło do katastrofy budowlanej. Zawaliła się część ściany kamienicy. W sobotę Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego zdecydował o całkowitej rozbiórce budynku. W niedzielę zakończono prace przy wyburzaniu kamienicy, ale Bernardyńska zostanie najwcześniej otworzona we wtorek

ALARM24

Masz dla nas temat? Daj nam znać pod numerem:
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

kliknij i poinformuj nas!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium