PlusLiga

Siatkarze Bogdanki LUK Lublin mają czego żałować po meczu w Rzeszowie

Bogdanka LUK znowu prowadziła 2:0, a mimo to musiała się pogodzić z porażką. Tym razem w Rzeszowie. Co więcej, w trzecim secie goście wygrywali z Asseco Resovią już 24:22. Zmarnowali jednak piłki meczowe i słono za to zapłacili, bo przegrali po tie-breaku 2:3.

Bogdanka LUK Lublin zatrzymała króla przyjęcia na kolejny rok

Brazylijski libero Thales Hoss zostaje w Bogdance LUK Lublin na sezon 2024/2025.

Bogdanka LUK Lublin zaczyna nowy rok od meczu w Rzeszowie

Za nami trzy mecze 14. kolejki, a w środę czekają nas trzy kolejne. Jednym z nich będzie starcie w Rzeszowie, gdzie Bogdanka LUK Lublin zmierzy się z Asseco Resovią. Spotkanie rozpocznie się dopiero o godz. 21, a transmisję zapowiada stacja Polsat Sport.

Niespodziewane problemy Bogdanki LUK Lublin z beniaminkiem [zdjęcia]

Trzynasta kolejka okazała się pechowa dla siatkarzy Bogdanki LUK Lublin, którzy przegrali z beniaminkiem Exact Systems Hemarpol Częstochowa 1:3.

Bogdanka LUK Lublin liczy na przedłużenie dobrej passy

W ostatniej kolejce w tym roku Bogdanka LUK Lublin zagra w hali Globus z Exact Systems Hemarpol Częstochowa. To spotkanie zaplanowano na piątek, na godzinę 20.30.

Siatkarski horror w Olsztynie

W spotkaniu 12. kolejki Bogdanka LUK Lublin przegrywał na wyjeździe z Indykpolem AZS Olsztyn już 0:2 w setach. Po trzech kolejnych zwycięskich odsłonach wygrał 3:2. MVP wybrany został rozgrywający lublinian Marcin Komenda.

Bogdanka LUK Lublin z wizytą w Olsztynie. Spotkają się z Szerszeniem

Wyjazdowym przeciwnikiem Bogdanki LUK Lublin będzie w niedzielę Indykpol AZS Olsztyn. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.30.

Bogdanka LUK Lublin z kolejnym zwycięstwem w PlusLidze

W spotkaniu kończącym 11. kolejkę Bogdanka LUK Lublin pokonał PSG Stal Nysa 3:1. MVP wybrany został przyjmujący lublinian Alexandre Ferreira

Po wygranej z mistrzem Europy Bogdanka LUK Lublin chce pójść za ciosem w domowym meczu z PSG Stal Nysa

Bogdanka LUK Lublin swój mecz rozegra w poniedziałek wieczorem. Tym razem zmierzy się w hali Globus z PSG Stal Nysa. Spotkanie rozpocznie się godzinie 20:30

To się nazywa prezent na Mikołajki. Bogdanka LUK wygrała na wyjeździe z mistrzem Europy!

Siatkarze Bogdanki LUK Lublin postarali się o porządny prezent dla swoich kibiców na Mikołajki. Drużyna Massimo Bottiego po bardzo emocjonującym meczu ograła ZAKSĘ Kędzierzyn Koźle 3:2, czyli aktualnego mistrza Europy! Goście przegrywali w setach 0:1 i 1:2, a w tie-breaku już 6:11. Mimo to znaleźli sposób, żeby ograć wicemistrza Polski i to na jego terenie.

Po meczu z mistrzem Polski czas na wicemistrza, czyli kolejny trudny rywal Bogdanki LUK Lublin

Wyjazdowym przeciwnikiem Bogdanki LUK Lublin będzie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Środkowe spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.45.

Bogdanka LUK Lublin bez szans w starciu z Jastrzębskim Węglem [zdjęcia]

Siatkarze Bogdanki LUK nie mieli zbyt wiele do powiedzenia w starciu z Jastrzębskim Węglem. W sobotni wieczór goście wygrali w hali Globus gładko 3:0. Gospodarze w całym meczu zdobyli tylko 46 punktów, a rywale w swoim dziewiątym meczu zanotowali dziewiąte zwycięstwo.

PZL Leonardo Avia Świdnik i Bogdanka Arka Chełm powalczą o wygrane na wyjazdach

PZL Leonardo Avia Świdnik i Bogdanka Arka Chełm wystąpią w weekend na boiskach rywali. Świdniczanie zagrają w Krakowie, chełmianie w Kluczborku

Bogdanka LUK Lublin podejmuje u siebie lidera tabeli

Przeciwnikiem Bogdanki LUK Lublin będzie w sobotni wieczór niepokonany w tym sezonie Jastrzębski Węgiel. Spotkanie z liderem tabeli i mistrzem Polski rozpocznie się o godzinie 20.30

Bogdanka LUK Lublin słabszy od Aluron CMC Warty Zawiercie

W spotkaniu drużyn z czołówki tabeli Bogdanka LUK Lublin przegrał wyjazdowe spotkanie z zespołem Aluron CMC Warta Zawiercie 0:3

Lubelscy siatkarze zagrają dziś wieczorem z Wartą Zawiercie

W ósmej kolejce wyjazdowym przeciwnikiem Bogdanka LUK Lublin będzie Aluron CMC Warta Zawiercie. Niedzielny mecz rozpocznie się o godzinie 20.30. Transmisja w Polsacie Sport

Bogdanka LUK Lublin wygrywa na zakończenie siódmej kolejki PlusLigi

W spotkaniu kończącym 7. kolejkę Bogdanka LUK Lublin pokonał Ślepsk Malow Suwałki 3:0. MVP wybrany został przyjmujący gospodarzy Alexandre Ferreira

Bogdanka LUK tym razem nie pokonała lidera. Zabrakło ognia w zagrywce

W spotkaniu szóstej kolejki, w środowy wieczór, Bogdanka LUK Lublin przegrała na wyjeździe z Projektem Warszawa 2:3. Goście prowadzili w setach 2:1, ale zabrali do domu tylko punkt.

Bogdanka LUK Lublin zagra na wyjeździe z Projektem Warszawa

Pierwszy gwizdek z środę o godzinie 21

Bogdanka LUK Lublin zafundowała liderowi pierwszą porażkę w sezonie [zdjęcia]

Emocjonujący mecz w hali Globus. W piątkowy wieczór, w Lublinie zameldował się lider PlusLigi – Trefl Gdańsk, który wygrał wcześniej wszystkie swoje mecze. W pierwszym secie to goście byli górą, ale ostatecznie z wygranej cieszyli się siatkarze Bogdanki LUK, którzy pokonali rywali 3:2.

Bogdanka LUK Lublin kontra lider tabeli

W piątej kolejce Bogdanka LUK Lublin zmierzy się w hali Globus z Treflem Gdańsk, czyli aktualnym liderem tabeli, który w tym sezonie wygrał wszystkie cztery mecze i stracił zaledwie jednego seta. Pierwszy gwizdek piątkowego spotkania o godzinie 20.30.

Trzecia wygrana Bogdanki LUK Lublin. Rozbili rywali zagrywką

W spotkaniu otwierającym czwartą kolejkę Bogdanka LUK Lublin pokonał PGE GiEK Skrę Bełchatów 3:1. Statuetkę MVP otrzymał rozgrywający lublinian Jakub Nowosielski.

Bogdanka LUK Lublin gra w Bełchatowie. Nie będą faworytem

Już w czwartek Bogdanka LUK rozpocznie czwartą kolejkę. Wyjazdowym rywalem lublinian będzie utytułowana PGE GiEK Skra Bełchatów. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 17.30

Bogdanka LUK Lublin zdobyła dwa punkty w Lubinie

W trzeciej kolejce Bogdanka LUK Lublin pokonał na wyjeździe KGHM Cuprum Lubin 3:2. MVP wybrany został przyjmujący gości Tobias Brand

Przykra niespodzianka. Bogdanka LUK Lublin zdobyła tylko punkt w starciu z Barkom Każany Lwów[zdjęcia]

Druga kolejka PluLigi, drugi mecz u siebie i miało być drugie zwycięstwo. Niestety, Bogdanka LUK Lublin niespodziewanie przegrała w hali Globus z ukraińskim zespołem Barkom Każany Lwów 2:3.