Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

15 lipca 2022 r.
11:08

Program TV 15-17 lipca 2022. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?

Autor: Zdjęcie autora Damian Drabik
0 0 A A
15 lipca 2022 20:00
(fot. kadr z filmu Niepamięć)

Widowiskowa "Niepamięć", katastroficzne "Niemożliwe" i kultowy "Okręt" to niektóre z filmowych propozycji na weekend. Sprawdź, jakie filmy będzie można zobaczyć w naziemnej telewizji cyfrowej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Piątek, 15 lipca:

Niepamięć, reż. Joseph Kosinski, TVN, godz. 20

Rok 2077, z powodu napromieniowania Ziemi ludzie przenieśli się na księżyc Saturna, Tytana. Jack Harper wpada na trop zagadki, która całkowicie zmienia jego światopogląd i przyszłość ludzkości. W filmie Josepha Kosinskiego główną rolę zagrał Tom Cruise. Panowie powrócili do współpracy przy okazji nowej odsłony Top Gun, która właśnie bije rekordy popularności w światowych kinach.

Sully, reż. Clint Eastwood, TVN Siedem, godz. 22.20

Film Clinta Eastwooda odtwarzający wydarzenia z 15 stycznia 2009, kiedy to kapitan Chesley "Sully" Sullenberger wylądował uszkodzonym samolotem na rzece Hudson, ratując życie wielu osób. W rolę tytułową wcielił się Tom Hanks, a u jego boku wystąpili m.in. Laura Linney i Aaron Eckhart.

W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości, reż. Peter R. Hunt, TVP 1, godz. 22.20

Kolejna odsłona przygód Agenta 007. Tym razem rolę przejął George Lazenby i jest to jedyna produkcja o Jamesie Bondzie z jego udziałem. Film wyróżnia także fakt, że jedyny raz w historii Bond się w nim żeni. Jego wybranką zostaje Tracy Di Vicenzo grana przez zmarłą niedawno Dianę Rigg.

Sobota, 16 lipca:

Grawitacja, reż. Alfonso Cuarón, TVN Siedem, godz. 20

Nakręcona w 2013 roku "Grawitacja" to widowiskowy thriller przedstawiający losy dwójki astronautów, którzy próbują przetrwać w przestrzeni kosmicznej po tym, jak ich prom zostaje uszkodzony. Prosta fabuła podporządkowana jest kolejnym następującym po sobie katastrofom. "Grawitacja" to przede wszystkim popis aktorskich umiejętności Sandry Bullock oraz przykład genialnego wykorzystania efektów specjalnych. Film został nagrodzony siedmioma Oscarami.

Niemożliwe, reż. J.A. Bayona, TVP 1, godz. 21.30

Historia rodziny – Marii, Henry'ego i ich trzech synów – która przeżyła tsunami w Tajlandii w 2004 roku. Dramatyczne widowisko katastroficzne z udziałem Naomi Watts, Ewana McGregora i Toma Hollanda.

Obcy kontra Predator 2, reż. Greg Strause / Colin Strause, Polsat, godz. 22.40

Druga część filmowego starcia dwóch najsłynniejszych kosmitów w historii kina. Po kosmicznej katastrofie statku obcych niewielkie miasteczko w stanie Kolorado staje w obliczu zagrożenia - bestii będącej skrzyżowaniem gatunków. Na Ziemię przybywa Predator. Niezbyt przychylnie przyjęty przez krytykę, ale cieszący się popularnością wśród fanów film jest adaptacją gry komputerowej.

Niedziela, 17 lipca:

Artur i Minimki, reż. Luc Besson, TVP 2, godz. 12

Twórca "Nikity" i "Leona Zawodowa", tym razem w wersji dla dzieci. To historia dziesięcioletniego Artura, który chcąc odnaleźć zaginionego dziadka, czyta pozostawioną przez niego księgę. Artur zauważa, że zostawił on wskazówki, jak odnaleźć ukryty skarb. Bohater musi wyruszyć do tajemniczej krainy Minimków.

Okręt, reż. Wolfgang Peteresen, TV4, godz. 14.30

Kultowy dramat wojenny ukazujący loisy załogi jednego z U-Bootów, niemieckich okrętów podwodnych okresu II wojny światowej, w obliczu niebezpiecznej misji. Przy budżecie ok. 15 milionów dolarów, film zarobił ponad 80 mln dolarów w kinach na całym świecie.

Żywioł. Deepwater Horizon, reż. Peter Berg, TVN Siedem, godz. 20

Załoga największej i najnowocześniejszej platformy wiertniczej na świecie musi stawić czoła niewyobrażalnej potędze morskiego żywiołu podczas katastrofy o niespotykanej dotąd skali. Katastroficzny, oparty na faktach dramat z Markiem Wahlbergiem i Johnem Malkovichem w rolach głównych.

e-Wydanie

Pozostałe informacje

Tragedia podczas wycinki. 51-latek przygnieciony przez drzewo

Tragedia podczas wycinki. 51-latek przygnieciony przez drzewo

Tragedia podczas wycinki drzew. Nie żyje 51-latek.

Potrącona dziewczynka transportowana helikopterem do szpitala. Sprawca uciekł

Potrącona dziewczynka transportowana helikopterem do szpitala. Sprawca uciekł

Potrącił dziewczynkę i uciekł. Policja zatrzymała 57-letniego kierowcę.

Pokaż jak atrakcyjny jest Lublin i wygraj nagrody

Pokaż jak atrakcyjny jest Lublin i wygraj nagrody

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna organizuje konkurs fotograficzny. Jego celem jest przedstawienie atrakcyjności miasta.

Kod 95 a Wymiana Prawa Jazdy: Co Warto To Wiedzieć

Kod 95 a Wymiana Prawa Jazdy: Co Warto To Wiedzieć

W dzisiejszym świecie, mobilność jest kluczowym czynnikiem sukcesu, zwłaszcza dla branży transportowej. Jednakże, podróżowanie i prowadzenie pojazdów wiąże się z pewnymi wymogami i regulacjami, których należy przestrzegać. Jednym z istotnych aspektów dla kierowców zawodowych jest posiadanie kodu 95 oraz właściwego prawa jazdy.

Zawodnicy Lubelskie Perła Polski Cycling Team rozdawali karty w krajowych wyścigach

Zawodnicy Lubelskie Perła Polski Cycling Team rozdawali karty w krajowych wyścigach

Pierwszą imprezą minionego tygodnia było 48 Kryterium Asów Tytani Kolarstwa Polskiego w Chorzowie. Przedstawiciele Lubelskie Perła Polski Cycling Team od samego początku nadawali ton rywalizacji na Górnym Śląsku.

"W sumie się nie stresuję". Ten egzamin zdaje dziś Juliusz z Lublina i tysiące ósmoklasistów
foto
galeria

"W sumie się nie stresuję". Ten egzamin zdaje dziś Juliusz z Lublina i tysiące ósmoklasistów

Równo o godzinie 9 uczniowie rozpoczęli egzamin z języka polskiego. Ponad 11 tys. ósmoklasistów zmierzy się z pierwszym w swoim życiu poważniejszym egzaminem.

Zrównoważony rozwój zaczyna się w domu: Zbiorniki na Wodę Deszczową

Zrównoważony rozwój zaczyna się w domu: Zbiorniki na Wodę Deszczową

Zbiorniki na deszczówkę to nie tylko ekologiczne rozwiązanie pomagające w gospodarowaniu zasobami naturalnymi, ale również praktyczne narzędzie, które może znacząco przyczynić się do zrównoważonego rozwoju każdego gospodarstwa domowego. W dobie rosnących cen wody i coraz bardziej widocznych skutków zmian klimatycznych, gromadzenie i wykorzystywanie wody deszczowej staje się nie tylko opcją, ale często koniecznością.

Praca z domu – poznaj zalety i wady

Praca z domu – poznaj zalety i wady

Od niedawna praca z domu stała się powszechnym modelem zatrudnienia, wykorzystywanym przez coraz więcej pracowników i pracodawców. Zdolność do wykonywania obowiązków zawodowych spoza biura daje zarówno pracownikom, jak i firmom szereg korzyści, ale wiąże się również z pewnymi wyzwaniami. Warto bliżej przyjrzeć się zaletom i wadom pracy z domu, aby lepiej zrozumieć, jak ten model wpływa na pracowników i pracodawców.

Rodzinne piekło. Syn zwyrodnialec

Rodzinne piekło. Syn zwyrodnialec

Przez długie miesiące znęcał się nad matką. 32-latek trafił do aresztu.

Czy warto ocieplić stary dom? Jak zwiększyć komfort i wartość Twojego domu

Czy warto ocieplić stary dom? Jak zwiększyć komfort i wartość Twojego domu

Ocieplenie starego domu może być jedną z najważniejszych inwestycji, które możesz podjąć, aby poprawić komfort życia, zmniejszyć rachunki za ogrzewanie i zwiększyć wartość swojej nieruchomości. W tej analizie przyjrzymy się różnym aspektom ocieplenia starych domów, włączając w to korzyści, techniki, a także możliwe wyzwania.

Były prezydent Niemiec wesprze inicjatywę z Zamościa
ZDJĘCIA
galeria

Były prezydent Niemiec wesprze inicjatywę z Zamościa

Z udziałem prof. dr hab. Horsta Köhlera, byłego prezydenta Niemiec odbyło się w Zamościu spotkanie poświęcone historii i bezpieczeństwu w Europie. Uczestniczyli w nim miejscowi samorządowcy i delegacja z Ukrainy.

Ósmoklasiści zaczynają maraton egzaminacyjny
Dzień Wschodzi
film

Ósmoklasiści zaczynają maraton egzaminacyjny

Dzisiaj pierwszy dzień egzaminów ósmoklasisty. To szczególny rocznik. Wyjątkowo mało liczny. Zazwyczaj kończących podstawówki w Lublinie jest 2 razy więcej. Dlaczego tak się dzieje i jakie będzie to miało przełożenie na rekrutację do szkół średnich? O tym w porannej rozmowie Dzień Wschodzi. Gościem Krzysztofa Kota jest dr Mariusz Banach, zastępca prezydenta Lublina do spraw oświaty.

MKS FunFloor Lublin dzisiaj gra z KPR Gminy Kobierzyce o srebrny medal

MKS FunFloor Lublin dzisiaj gra z KPR Gminy Kobierzyce o srebrny medal

We wtorek MKS FunFloor może zostać wicemistrzem Polski. Aby tak się stało podopieczne Edyty Majdzińskiej muszą pokonać KPR Gminy Kobierzyce.

Przeczesywali bagna. Pan Jerzy przepadł bez śladu

Przeczesywali bagna. Pan Jerzy przepadł bez śladu

68-letni pan Jerzy zaginął w sierpniu ubiegłego roku. Poszukiwania nadal trwają. Niedawno policja przeczesywała bagna.

Nowy sposób odczytu wodomierzy. Usterki będą im niestraszne

Nowy sposób odczytu wodomierzy. Usterki będą im niestraszne

W Świdniku ruszyły testy nowego systemu odczytu wodomierzy za pomocą anten radiowych. Wszystko po to, by w przyszłości uniknąć usterek i wycieku wody.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium