Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Miasto posprząta i ogrodzi zbiornik wodny przy placu zabaw na Al. Tysiąclecia. – Prosili o to mieszkańcy osiedla – tłumaczą urzędnicy
Przedłużająca się susza i fala upałów oznacza zwiększone zużycie wody. W gminie Krzywda w powiecie łukowskim w lipcu wzrosło ono dwukrotnie. Dlatego wójt Jerzy Kędra wydał zarządzenie o zakazie używania wody.
W ciągu 15 lat z mapy regionu zniknęło miasto wielkości Białej Podlaskiej. To efekt emigracji i starzenia się społeczeństwa. Z kolei władze gmin graniczących z Lublinem mają powody do zadowolenia.
33-latek ze Stoczka Łukowskiego odpowie za fatalne w skutkach pobicie. Skatował znajomego, u którego pracował. Do awantury doszło podczas alkoholowej libacji.
Kiedyś tak ścigano Polaków w Niemczech, teraz polskie służby ścigają za nielegalną pracę i pobyt Ukraińców.
Jedni proszą o załatwienie w mieście drobnych spraw, inni domagają się poważniejszych inwestycji. Mieszkańcy piszą maile, a burmistrz odpowiada.
Nowe marki w centrum handlowym Rywal w Białej Podlaskiej. To należące do polskiego koncernu odzieżowego LPP, House i Sinsay.
Produkcja „Błogosławionej winy” prawie na finiszu. Fabularyzowany dokument o cudownym obrazie Matki Bożej Kodeńskiej ma być gotowy we wrześniu. W weekend filmowcy kręcili sceny z udziałem narratora w Kodniu (pow. bialski).
Zła wiadomość dla przemytników i tych ukraińskich pograniczników, którzy w czasie służby żądają od podróżnych łapówek. Już niedługo zarząd nad urzędami celnymi na granicy m.in. z Polską mają przejąć Brytyjczycy. W ten sposób rząd w Kijowie chce ukrócić korupcję.
Jacek Czerniak i Riad Haidar to kandydaci SLD na liderów list wyborczych do Sejmu w dwóch okręgach w województwie lubelskim. Swoich rekomendacji oficjalnie nie udziela koalicyjny Twój Ruch. Decyzje o podziale „jedynek” na listach Zjednoczonej Lewicy zapaść mają na szczeblu centralnym.
Lokalna Grupa Działania „Zapiecek” przygotowała nową atrakcję dla turystów. To questy, czyli rymowane mini-przewodniki z zagadkami i zadaniami z kilku miejsc powiatu radzyńskiego.
Droga Wojskowa w Białej Podlaskiej już asfaltowa. Nową nawierzchnię położono na 400 metrach jezdni.
Plany odbudowy XVII-wiecznego Pałacu Radziwiłłów ma Fundacja Fundusz Rewitalizacji z Gdyni, która chce tu stworzyć centrum biznesowo-konferencyjne. W jej radzie zasiada m.in. twórca SKOK, senator Grzegorz Bierecki.
Do zderzenia busa z samochodem osobowym doszło w miejscowości Tchórzew na drodze krajowej nr 19, między Radzyniem Podlaskim a Kockiem. Jedna osoba została ranna, przez kilka godzin trwały tam utrudnienia w ruchu.
Komputery z bezpłatnym dostępem do internetu, drukarki ze skanerami, konsole do gier oraz telewizory LCD. Świetlica multimedialna z takim wyposażeniem może powstać w Międzyrzecu Podlaskim. Głosowanie trwa. Wszystko w rękach internautów.
Harnaś i Hrabia to dwa setery irlandzkie których poszukuje Andrzej Jaroszyński. Psy uciekły właścicielowi podczas burzy już przeszło miesiąc temu.
Więcej ławek w Radzyniu Podlaskim. Na początek, miasto zaplanowało zakup 30.
To już pewne. Polska przyjmie 2 tys. uchodźców z Syrii i Erytrei. Część z nich trafi do ośrodka w Białej Podlaskiej.
15 lat więzienia i 50 tys. zł dla bliskich ofiary. Taki wyrok usłyszał Michał H. 26-latek zamordował mężczyznę, z którym umówił się na seks. Poderżnął mu gardło nożem introligatorskim.
Urząd Miasta w Białej Podlaskiej przeciw dopalaczom. Prezydent Dariusz Stefaniuk (PiS) w liście do parlamentarzystów apeluje o zmianę ustawodawstwa.
Nowy specjalista w gabinecie prezydenta. To Radosław Plandowski, dotychczas instruktor Bialskiego Centrum Kultury. W magistracie ma się zajmować m.in. projektem Mobilnego Systemu Informacji Gospodarczej.
Rozpoczęła się renowacja zabytkowych rzeźb Jana Chryzostoma Redlera przy Pałacu Potockich. Pracami zajmuje się firma Restauro z Torunia.
Pepita jest tak piękna, że sama wieść o tym, że w tym roku będzie można ją kupić, rozpaliła głowy potencjalnych kupców z całego świata. Pytanie jest jedno – czy pobije rekord i ktoś zapłaci za nią więcej niż 1 mln 125 tys. euro?
Barszcz Sosnowskiego dotarł do Białej Podlaskiej. O niebezpiecznym chwaście powiadomił nas Paweł Reducha z Info Meteo LU-Biała Podlaska, lokalnego serwisu meteorologicznego.
Trzy filmy polskie, cztery zagraniczne oraz cztery koncerty. Wszystko będzie można zobaczyć w sierpniu w ramach kina letniego w Parku Radziwiłłowski. Za darmo.